Pirate treasure: Fairy tales

Pirate treasure: Fairy tales

نسخهٔ ۱.۷.۵
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی کودک
حجم ۱۶۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۳۱ خرداد ۱۴۰۲
Pirate treasure: Fairy tales

Pirate treasure: Fairy tales

Hippo Kids Games
نسخهٔ ۱.۷.۵
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی کودک
حجم ۱۶۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۳۱ خرداد ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

افسانه‌های کودکان در حال تعامل هستند! این‌ها داستان‌های جدیدی در مورد دزدان دریایی و ماجراجویی‌ها هستند، جایی که می‌توانید بازی‌های هیجان‌انگیز و بازی‌هایی برای بچه‌ها پیدا کنید. ما برای دزدان دریایی غذا می‌پزیم، از دریاها و اقیانوس‌ها سفر می‌کنیم، گنجینه‌هایی پیدا می‌کنیم، می‌جنگیم و به دنبال ماجراهای مهیج دریایی خواهیم بود! امروز، شاهزاده خانم هیپو و آشپز در این مسابقات شرکت می‌کنند تا میزبان همه‌ی دریاها و اقیانوس‌ها باشند. یک آشپز ماهر می‌تواند غذاهای خاصی بپزد. او قبلاً از دستورپخت‌های جادویی باستانی استفاده می‌کرد و کاپیتان پیر احساس خواب‌آلودگی می‌کرد و همه‌ی دزدان دریایی او به زامبی تبدیل شدند. و حالا شاهزاده خانم دزدان دریایی، هیپو باید با نیروهای شیطانی بجنگد و جادوی بد را برنده شود. بیایید شروع کنیم! بادبان بالا می‌رود و پیش به سوی آب‌های آزاد!

افسانه‌های تعاملی کودکان نه تنها داستان‌های جالبی را بیان می‌کنند، بلکه یک بچه را به شخصیت اصلی افسانه‌ی دریا تبدیل می‌کنند. همه بازی‌های کوچک این ماجراجویی بزرگ خوب است هم برای دختران و هم پسران. همه‌ی شخصیت‌ها توسط افراد حرفه‌ای خلق شده‌اند و حتی هیولاهای دریایی نیز که در راه با آن‌ها ملاقات خواهیم کرد، خنده‌دار و زیبا خواهند بود. ما با بازی‌های مختلف برای بچه‌ها، سفر در دریاها و جزایر کویری مواجه خواهیم شد. ما نقطه‌بازی خواهیم کرد، روی عرشه‌های مسلح می‌پریم‌، در مسابقات ملوانان شرکت می‌کنیم، به دنبال گنجینه‌های یک صخره‌ی مرجانی می‌رویم و بچه‌های بامزه را برای ماهیگیری امتحان می‌کنیم. همچنین ما غذاهای عجیب‌و‌غریب می‌پزیم، ملوانان را می‌ترسانیم، مانند ارواح دریا لباس می پوشیم و حتی کراکن قدرتمند را فرامی‌خوانیم!

شما هرگز چنین بازی‌های مهیج و جالبی انجام نداده‌اید! بهترین بازی‌های ما برای پسران و دختران را با بچه‌ها انجام دهید. داستان‌های ما در مورد دزدان دریایی شما را خوشحال می کند و فضای یک جشن واقعی افسانه‌ای را به‌وجود می‌آورد.

نظرات کاربران - ۳۹ رأی
۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
اویس
اویس
۱۴۰۲/۰۳/۰۱
برا من باز نشد دالند نکنید
سینا
سینا
۱۴۰۰/۱۰/۲۰
عالیه خیلی عالیه محشره
دنیز
دنیز
۱۴۰۰/۰۸/۱۲
علی حرف ندارد