Hippo: Airport Profession Game

Hippo: Airport Profession Game

نسخهٔ ۱.۸.۱
+۱۰۰ هزار
نصب
کودک
دسته‌بندی
۱۳۸ مگابایت
حجم
Hippo: Airport Profession Game

Hippo: Airport Profession Game

Hippo Kids Games
نسخهٔ ۱.۸.۱
+۱۰۰ هزار
نصب
کودک
دسته‌بندی
۱۳۸ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

در بازی‌های جدید آموزشی بچه‌ها درباره فرودگاه، ماجراهای هیجان انگیز و وظایف جالبی برای کودکان نوپا و والدین آنها وجود دارد. یک فرودگاه بزرگ در شهر هیپو وجود دارد. روزانه مسافران زیادی از خدمات آن استفاده می کنند. فرودگاه جایی است که افراد با مشاغل مختلف با هم کار می کنند. مهماندار و خلبان، صندوقدار و افسر امنیتی وجود دارد. و دستیار مغازه فروشگاه بدون عوارض همه را به بازدید از فروشگاه دعوت می کند. امروز ما می خواهیم در مورد مشاغلی که در فرودگاه خدمت می کنند آشنا شویم. ماهرترین خدمه شما را به هواپیمای ما دعوت می کنند. اگر از هواپیما و ارتفاع نمی ترسید، سفرها و ماجراهای مهیج در انتظار شما هستند.

کودک شما خواهد دید که یک مهماندار واقعی چگونه کار می کند و چگونه یک خلبان هواپیما را برای پرواز آماده می کند. یا می توانید مانند یک مدیر واقعی، فروشگاه عوارض خود را باز کنید. با انجام بازی ما در پشت پیشخوان فروشگاه می توانید بررسی کنید که آیا فروشنده خوبی هستید؟ سپس می توانید شغل صندوقدار، پروازهای بین المللی هواپیما را مشاهده کنید. همراه با Hippo می توانید از فضای چمدان بازدید کرده و با ویژگی‌های شغل افسر امنیتی آشنا شوید. اما این تمام نیست! ما قصد داریم یاد بگیریم که شغل گذرنامه چقدر جالب است و کار مهماندار را امتحان کنیم! ما امروز بسیاری از کارهای جالب را امتحان خواهیم کرد. آسان و جالب است که با بازی بچه ها حرفه ها را یاد بگیرید!

این بازی جدید و همچنین تمام بازی های بچه‌های ما کاملاً رایگان است. ما مینی بازی‌های جالب و مفیدی را در مورد مشاغل مهم و مهیج زیادی آماده کرده ایم. سرگرم شوید و بازی جدید ما را برای بچه های ۳ ، ۳ یا حتی ۷ ساله انجام دهید. اگر کودک از پرواز می ترسد، این بازی به شما کمک می کند تا بر آن غلبه کنید.

نظرات کاربران - ۳۶۹ رأی
۴.۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
مهیلا
مهیلا
۱۴۰۱/۰۷/۰۷
خوب بود
نیکا
نیکا
۱۴۰۱/۰۴/۳۰
این بازی خیلی باحال خیلیییییی
سارا
سارا
۱۴۰۱/۰۴/۲۹
عالی خیلی سرگرم کننده برای بچه ها