تهران ارگانیک

تهران ارگانیک

نسخهٔ ۵.۵.۱.۶
+۵۰
نصب
خرید
دسته‌بندی
۷ مگابایت
حجم
تهران ارگانیک

تهران ارگانیک

ساربونا
نسخهٔ ۵.۵.۱.۶
+۵۰
نصب
خرید
دسته‌بندی
۷ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتردرباره فروشگاه  تهران ارگانیک می توان گفت، با هدف فراهم سازی شرایط برای دسترسی آسان متقاضیان محصولات سالم و ارگانیک، به صورت تخصصی اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی نموده است.

محصولاتی که در فروشگاه آنلاین و سلامت محور تهران ارگانیک عرضه می گردد در حال حاضر شامل: انواع شیر و لبنیات، عسل ارگانیک، صابون های ارگانیک و… می باشد.

  فروشگاه تهران ارگانیک مفتخر است کلیه فرآورده های خود را کاملا طبیعی و بدون افزودن مواد نگهدارنده یا طعم دهنده های مصنوعی، جهت حفظ سلامت و رضایت مصرف کنندگان عرضه نماید. شعار ما کاهش فاصله‌ی بین تولید کننده و مصرف کننده از طریق عرضه محصولات در بازارهای خاص می باشد.

با  فروشگاه اینترنتی تهران ارگانیک شما می‌توانید تمامی خریدهای ارگانیک خود را به صورت شفاف در یک حساب کاربری در وب‌سایت تحت کنترل داشته باشید. به بیان دیگر خرید آسان ترین راه رسیدن به محصولات ارگانیک، ما خواهد بود. این فروشگاه آماده ارائه محصولات ارگانیک بر اساس درخواست مشتريان خود در سراسر كشور عزيزمان ايران است.

فروشگاه آنلاین تهران ارگانیک، به پشتوانه تولیدکنندگان در ایران و از طریق همکاری نزدیک با آنها، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریانی که برای سلامتی خود، سایر موجودات زنده و حفظ محیط زیست ارزش و احترام قائل هستند را برآورده سازد و امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد.

محصولات ما، دریچه ای نو به زندگی سالم خواهد بود!

نظرات کاربران - ۳ رأی
۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
mohsen
mohsen
۱۴۰۰/۰۱/۲۴
بی نقص و عالی اجرا میشه
سعید جم
سعید جم
۱۳۹۹/۱۲/۲۱
مرسی بابت محصولات بینظیرتون💕💕💕