فکر پول ساز

فکر پول ساز

نسخه ۱.۰
<۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱
مگابایت
حجم

"به نام خداوند کیوان و ناهید و مهر . خداوند خورشید و ماه و سپهر . خداوند آئین و مهر و سلام . خداوند نظم و خدای کلام . خداوند حکیمان صاحب خرد . خداوند مردان مردان مرد . خدای مسیح و نبی و ولی . خدای محمد (ص). خدای علی (ع)."


جهت افکارتان و تصویر ذهنی تان، در تعیین این که آیا شما پول رادفع می کنید یا جذب، بسیار اهمیت دارد. اولین قدم برای جذب پول، «تغییر نگرش» است. حتی برای یک لحظه هم فکر نکنید که می توانید این مرحله را از قلم بیندازید و به مرحله بعد بروید. اگر طرز فکر شما مانند یک قهرمان نباشد هرگز یکی از آن ها نخواهید بود.


اغلب مردم فکر می کنند زمانی که پول زیادی داشته باشند طرز فکر آن ها هم مانند ثروتمندان خواهدشد؛ در حالی که عکس این قضیه صادق است، شما باید طرز فکر ثروتمندانه داشته باشید قبل از این که آن را به دست آورید، زیرا اگر این کار را نکنید ممکن است خودتان را نزدیک رویایتان ببینید، اما به آن نرسید.شما عزیزان پس از مطالعه ی نکات و توضیحات موجود در این برنامه طرز فکر متفاوتی نسبت به پول و ثروت خواهید داشت و متوجه خواهید شد هیچ غیر ممکنی وجود ندارد . وبا توکل به خدا  و اراده ی استوار هر ناممکنی ممکن خواهد شد البته با تلاش و پشتکار فراوان .


از جمله امکانات این برنامه :
گرافیک کاربر پسند .
استفاده از شش فونت متفاوت به انتخاب خود کاربر.
بزرگ کردن و کوچک کردن متن به انتخاب کاربر جهت مطالعه بهتر .
قابلیت سرچ کردن موضوعات .
استفاده از علاقه مندی ها.
تغییر فونت و اندازه متن در حین مطالعه صفحات .
درباره ما .
ارسال ایمیل برای بنده از داخل برنامه و همچنین ثبت نظر هوشمندانه و امتیاز شما بزرگواران عزیز . 

logo-enamad logo-samandehi