تاکسی اینترنتی تیکاپ

تاکسی اینترنتی تیکاپ

Version ۱.۳.۱
نصب +۱۰ هزار
Category رفت و آمد
Size ۳۲ مگابایت
Last Update ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
تاکسی اینترنتی تیکاپ

تاکسی اینترنتی تیکاپ

همداد سامانه های نوآفرین
Version ۱.۳.۱
نصب +۱۰ هزار
Category رفت و آمد
Size ۳۲ مگابایت
Last Update ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info


نسل دوم حمل و نقل هوشمند: «انتخابِ بیشتر» در سامانه حمل و نقل تیکاپ متفاوت با تاکسی های اینترنتی فعال در بازار، در تیکاپ، انتخاب خودرو با شماست؛ پیش از گرفتن تاکسی، فهرستی از خودروها را در برنامه ببینید و بنا به خواست خود از میان آنها یکی را برای سفرتان انتخاب کنید.

امکان درخواست سفرهای ساعتی «دراختیار» از دیگر ویژگی های منحصر به فرد «تیکاپ» است؛ در تیکاپ، کافی ست مقدار زمان مورد نظرتان برای انجام کارهای متنوع روزانه را تعیین کنید و با یک سفر و یک خودروی در اختیار، بدون محدودیت تعداد و مکان مقصدها، اموری مثل خرید، جلسه، سرکشی به پروژه، رساندن فرزند به مدرسه و ... را انجام دهید.

در تیکاپ، خدمات مورد نیاز پیش از سفر توسط مسافر تعیین می شود و بر اساس آن خودروهای مختلف پیشنهاد می شوند؛ شما می توانید به همراه داشتن چمدان یا حیوان خانگی یا امکان کشیدن سیگار در ماشین را در زمان درخواست سفر اعلام نمایید و تیکاپ بر اساس درخواست شما، خودروهای مختلف با قیمت های مختلفی را پیشنهاد می دهد همچنین امکان تنظیم درخواست سفر بر اساس امتیاز رانندگان، قیمت یا فاصله راننده از مبداء نیز در تیکاپ فراهم شده است. کیفیت سفر (خودرو و راننده) بر اساس نظرسنجی چندوجهی از مسافران انجام می شود و تیکاپ برای اطمینان بیشتر، هم به صورت میدانی و هم از طریق اپلیکیشن، کیفیت و امتیاز ناوگان خود را پایش می کند.

از دیگر ویژگی های جذاب و نوآورانه تیکاپ، امکان انتخاب قیمت برای یک سفر مشخص می باشد. برای یک سفر مشخص و بسته به نوع خودرو، امتیاز راننده و خدماتی که هر راننده ارائه می کند، ممکن است قیمت های متفاوتی به مسافر پیشنهاد شود و مسافر امکان انتخاب قیمت را در بازه انتخابی خواهد داشت. علاوه بر این مسافر می تواند برای یک سفر مشخص، شخصا قیمتی را پیشنهاد داده و در صورت پذیرش رانندگان، انجام سفر بر اساس قیمت پیشنهادی مسافر انجام می پذیرد. ارمغانِ تیکاپ؛ انتخاب بیشتر 


مزایای تاکسی اینترنتی تیکاپ: 

  • امکان انتخاب بازه قیمتی برای هر درخواست سفر
  • امکان پیشنهاد قیمت برای هر سفر
  • امکان تعیین خدمات حین سفر، پیش از درخواست سفر (به همراه داشتن چمدان، حیوان خانگی و ...)
  • امکان دریافت سفرهای «دراختیار» (سفرهای ساعتی دربست)
  • امکان انتخاب خودرو از فهرست خودروهای پیشنهادی، پیش از شروع سفر
  • امکان مرتب سازی فهرست خودروهای پیشنهادی، بر اساس زمان رسیدن به مبدا، قیمت یا امتیاز
  • امکان ثبت نظرات صوتی، متنی و یا تصویری مسافر و امتیازدهی به راننده


User Reviews - ۴۶ Rates
3.7 from 5
5
4
3
2
1
امیرعلی
امیرعلی
۱۴۰۳/۰۲/۲۶
مشهد رو اضافه کنید
حمید
حمید
۱۴۰۳/۰۲/۲۶
خیلی عالیه امیدوارم تو همه استانها فعالیت داشته باشن به زودی با این وجود هم موتور سیکلت و وانت رو هم راه اندازی کنن خیلی عالی میشه هر دو طرف هم با رضایت سفر خودشون رو انجام میدن
Mostafa
Mostafa
۱۴۰۳/۰۲/۲۷
بیمه تامین اجتماعی نداره پس فرق زیاد نمیکنه