بمب تک زنگ پلاس

بمب تک زنگ پلاس

نسخه ۱.۲
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲
مگابایت
حجم

دوست ها و جاهای شلوغ رو بمباران کنید. اونم با تماس!!!


 


نسخه پیشرفته برنامه کاربردی بمب تک زنگ به همراه تک زنگ گیر.احتمالا برای شما هم پیش آمده است که قصد داشتید با یک شرکت تماس بگیرید و با بوق اشغال روبرو شدید و چاره ای جز تماس پشت سر هم نداشتید، یا اینکه می خواستید با تک زنگ با دوستان تان شوخی کنید. بمب تک زنگ یک نرم افزار سرگرمی - کاربردی چند منظوره است که انجام این گونه کارها را برای شما راحت می کند.

به این ترتیب که شما می توانید به صورت خودکار و پشت سر هم ، به هر کسی که بخواهید زنگ یا تک زنگ بزنید. کافی است برنامه را مثلا برای سی تماس فعال کنید ، گوشی را روی میز بگذارید و با هندزفری یا اسپیکر گوشی، به وضعیت تماس گوش داده و بدون اینکه حتی به گوشی دست بزنید منتظر پاسخگویی بمانید!

در حالت تک زنگ ، نرم افزار می تواند بعد از اتمام مدت تنظیم شده، تماس برقرار شده را به صورت خودکار قطع کند. پس اگر مدت هر تماس را زیاد نگذارید، نیازی نیست نگران از دست رفتن شارژ سیم کارتتان باشید (وقتی که طرف مقابل گوشی رو جواب می ده و با این کار می خواد براتون پول بیوفته)


 


برای جلوگیری از حمله متقابل :)


شما میتونید از ویژگی تک زنگ گیر استفاده کنید. به این صورت که شماره طرف مقابل را در لیست رد تماس اضافه کنید و در این صورت طرف مقابل به بوق اشغال مواجه میشود.


 


قابلیت های نرم افزار:

- امکان وارد کردن شماره تلفن ، از لیست مخاطبین


- دارای لیست رد تماس برای تماسها
- قابلیت برقراری تماس در دو حالت تک زنگ و تماس کامل
- امکان تنظیم تعداد ، مدت و تاخیر هر تماس
- نمایش آمار برنامه به صورت لحظه ای
- امکان متوقف کردن عملیات و برنامه ریزی تنظیم شده
- و...

logo-enamad logo-samandehi