Enteghal Data Bazi

Enteghal Data Bazi

Version 2.5
100
Active installs
Tools
Category
2
MB
Size

نرم افزار انتقال کامل دیتای بازی به کارت حافظه (100% عملی) 
حتما توضیحات + آموزش استفاده از برنامه رو تا آخر بخونید


حتما شما هم میخواهید کلی بازیHD  دیتا دار که حجمشون 1 تا 2.5 گیگ هس رو نصب کنید اما بخاطر فضای کم حافظه داخلی گوشیتون نمیتونید نصب کنید و این واس شما آزاردهنده است !!!
اما نگران نباشید گروه برنامه نویسی GS2M  اپلیکیشینی واس شما آماده کرده که با استفاده از آن و فقط با چند کلیک ساده ( آموزش استفاده در ادامه مطلب ) قادر خواهید بود حجم عظیم دیتاهای بازی ها و نرم افزارها رو به مموری کارت انتقال بدهید 


1 - آموزش استفاده از نرم افزار :
پس از ورود به نرم افزار با تایید دسترس روت به آن از منوی بالای نرم افزار گزینه + را انتخاب کنید . حال در قسمت نام یک نام دلخواه ( اصلا مهم نیست چه نامی باشد ) برای بازی خود انتخاب نمایید .
می بایست ابتدا دیتای بازی خود را در حافظه داخلی ریخته باشید یعنی برای استفاده از این نرم افزار می بایست همانند روال معمول دیتا را در حافظه داخلی بریزید و خود این نرم افزار کار انتقال آن به مموری کارت را انجام دهد.
در قسمت منبع آدرس فایل دیتای بازی در پوشه Obb مموری داخلی یا همان حافظه داخلی را بدهید ( وارد پوشه دیتای بازی شوید )  سپس علامت تیک بالای صفحه را بزنید حالا نرم افزار از شما سوالی می پرسد که گزینه بله را انتخاب کنید و همچنین تیک گزینه (نادیده گرفتن محتوا از اسکن رسانه) را حتما انتخاب نمایید!
گزینه تیک مانند بالای صفحه را برای انتقال دیتا از حافظه داخلی به مموری کارت انتخاب نمایید.
عملیات انتقال متناسب با حجم دیتای بازی ممکن است تا 3 دقیقه هم طول بکشد.
به صفحه اصلی نرم افزار رفته و بر روی علامت پین مانند جلوی نام بازی تان را انتخاب نموده اگر به رنگ سبز در آمد عملیات با موفقیت انجام شده است و می توانید وارد بازی شوید.
----------------------------------------
 ** 2 – نکته کلیدی مهم و سوال خیلی از کاربران :
دوستانی که گوشی های با حافظه داخلی محدود 2 و 4 گیگابایت دارن. احتمالا شما هم به این علامت سوال برخوردید که مثلا دیتای یه بازی حدود 1 تا 2 گیگ هست ولی مثلا حافظه داخلی شما 1 گیگ یا مثلا 700 مگابایت بیشتر خالی نداره پس چه جوری باید دیتا اول روی حافظه داخلی ریخته بشه بعد با این برنامه بره روی مموری ؟!
این سوالی هست که خیلی از کاربران توی جوابش موندن و فکر می کنن نمی تونن از این برنامه استفاده کنن توی بخش نظرات هم خیلی ها رو دیدم که با این مشکل روبرو شدن . ولی این مشکل یه راه حل ساده داره .
شما یه New folder توی حافظه داخلیتون و پوشه Obb تون بسازید و اسمش رو دقیقا مطابق با اسم پوشه دیتای بازی تغییر بدید.
داخلش نیاز نیست فایلی رو بریزید و این پوشه خالی باشه. حالا دیتای اصلی بازی رو هم بریزید توی حافظه جانبی ( مموری کارت ) حالا برید توی برنامه و مطابق آموزش پیش برید و برید جلو و دیگه هیچ مشکلی سر راهتون نیست و دیتای بازی هم مونت میشه و تیک سبز میخوره
-----------------------------------------
نکته بسیار مهم: 
فایل دیتایی که بر روی مموری داخلی شما بود همچنان وجود دارد ولی هیچ حجمی از مموری شما را نخواهد گرفت ( می توانید از My    computer با ریختن هر بازی متوجه این موضوع شوید )
به هیچ وجه فایل موجود در مموری داخلی را  به خیال اینکه این فایل اضافی است یا حجمی از مموری شما گرفته است را پاک نکنید.
***این نرم افزار نیازمند به روت است و در شرایط بدون روت عملا کوچکترین استفاده ای ندارد. ***
 

logo-enamad logo-samandehi