حذف و تغییر پس زمینه تصاویر

حذف و تغییر پس زمینه تصاویر

نسخه ۱.۱
۵۰
نصب فعال
عکاسی و ویدیو
دسته
۶
مگابایت
حجم

گاهی پیش می آید که تصاویری را در طول روز به ثبت می رسانیم اما علی رقم کیفیت بالا و ژست مناسب زمینه ی تصویر خوب نبوده و نمی توان آن را با دوستان و یا در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت. برخی افراد برای برطرف سازی این مشکل پس زمینه را تار می کنند اما این کار جذابیت عکس را کاهش می دهد و به گونه ای خاص مشخص است که از پس زمینه ای مناسب بهره ای نمی برد. 


برنامه حذف و تغییر پس زمینه تصاویر عنوان اپلیکیشنی بی نظیر برای حذف آسان پس زمینه ی تصاویر می باشد که توسط گروه برنامه نویسی ایرانیان توسعه و منتشر شده است. با استفاده از مجموعه ابزاری که این نرم افزار در اختیارتان قرار می دهد می توانید منطقه ی مورد نظر را علامت گذاری کرده و تنها در چند ثانیه پس زمینه را حذف نمایید.  علاوه بر این پس از حذف زمینه ی عکس امکان قرار دادن یک پس زمینه ی مناسب موجود می باشد که استفاده از این قابلیت نیز به شما بستگی دارد.


برخی از امکانات و قابلیت های برنامه :


حذف پس زمینه ی تصاویر تنها با لمس قسمت مورد نظر


امکان حذف تصویر زمینه به صورت کاملا خودکار


بازگردانی قسمت پاک شده در صورت دلخواه


زوم بر روی قسمت های مختلف تصویر


ذخیره سازی تصاویر ویرایش شده بدون افت کیفیت


به اشتراک گذاری عکس های ویرایش شده در شبکه های اجتماعی


 


کلمات کلیدی : حذف پس زمینه عکسها ؛ ویرایش عکس ها ؛ تغییر رنگ عکس ها ؛ تغییر پس زمینه عکس ها ؛ رنگ آمیزی عکس ها ؛ ساخت عکس با رنگ های مختلف ؛ افکت عکس ها ؛ وضوح تصاویر ؛ عکس های با کیفیت ؛ مات کردن عکس ها ؛ فوکوس خودکار ؛ سیاه سفید کردن عکس ها ؛ فیلتر های رنگی

logo-enamad logo-samandehi