تغییر خودکار پس زمینه

تغییر خودکار پس زمینه

Version 1.3
3000 Tomans
+10
Install
Personalization
Category
2 MB
Size
تغییر خودکار پس زمینه

تغییر خودکار پس زمینه

group iraniyan
Version 1.3
3000 Tomans
+10
Install
Personalization
Category
2 MB
Size
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

یکی از مهم ترین قابلیت های دستگاه های هوشمند اندرویدی توانایی شخصی سازی صفحه نمایش می باشد که شامل موارد متعددی می شود. در میان گزینه های شخصی سازی، تصاویر پس زمینه یکی از مهم ترین آن ها هستند، زیرا صفحه گوشی را به گونه ای متفاوت تغییر و جذاب می کند. از طرفی نیز استفاده از تصویر زمینه یک نواخت باعث کاهش جذابیت صفحه نمایش شده و به مرور زمان باعث کسل کننده شدن هر چه بیشتر دیوایس می شود. برنامه تغییر خودکار پس زمینه حرفه ای برای تغییر پس زمینه به صورت خودکار می باشد که توسط گروه برنامه نویسی ایرانیان در بازار منتشر شده است.


توسط این نرم افزار خواهید توانست پوشه ای از تصاویر شخصی را ایجاد کرده تا تصویر زمینه اسمارت فون شما را به صورت خودکار تغییر دهد. یکی از مهم ترین قابلیت های این اپلیکیشن دسترسی به تنظیمات متعدد است به گونه ای که قبل از اعمال تصاویر به عنوان پس زمینه، می تواند فیلتر های رنگی دلخواهتان را بر روی تصویر قرار دهد. علاوه بر این، تایمر موجود نیز به صورت دقیق عمل کرده و طبق بازه زمانی تعیین شده تصاویر را تغییر خواهد داد. همچنین تصاویر انتخابی به صورت رندوم و یا پشت سر هم قابل جایگزینی هستند.


نحوه استفاده از برنامه :


طریقه کار این برنامه به گونه ایست که شما یک پوشه از گالری را انتخاب می کنید و تمامی تصاویری که دوست دارید به عنوان بک گراند صفحه نمایش، قابل رویت باشند را درون آن میریزید.سپس برنامه تغییر خودکار پس زمینه به صورت خودکار آن ها را عوض می کند.بدین ترتیب هر بار که صفحه نمایش خود را ببینید با یک والپیپر جدید روبرو خواهید شد. این برنامه بدون نیاز به همراهی و کمک شما، مدیریت تصاویر زمینه را به عهده میگیرد.


تنظیمات خوب این برنامه می تواند به شما اجازه دهد تا انواع افکت را روی تصاویر پیاده سازی کنید.همچنین وجود تایمر هم یکی دیگر از قابلیت های این برنامه است.به صورتی که شما می توانید یک بازه زمانی تعیین کرده و در آن تایم شاهد عوض شدن تصاویر پیش زمینه خود باشید.


برخی از امکانات و قابلیت های برنامه تغییر خودکار پس زمینه :


ایجاد پوشه های متعدد از تصاویر شخصی


تغییر خودکار پس زمینه در بازه های زمانی متعدد


اعمال فیلتر های رنگی گوناگون قبل از قرار دهی تصاویر به عنوان پس زمینه


قابلیت تغییر تصاویر بر اساس روز و یا فاصله!


انتخاب تصاویر به صورت تصادفی و یا پشت سر هم


تنظیم میزان تاری تصاویر زمینه


توانایی دریافت تصاویر پس زمینه از دیتابیس عظیم اپلیکیشن


محیط بسیار ساده و آسان بدون نیاز به دانش قبلی


تایمر بسیار دقیق


 


 


کلمات کلیدی : تغییر خودکار پس زمینه - پس زمینه -  تغییر عکس  - تصاویر  - تارکردن تصاویر - تغییر خودکار تصاویر - تغییر پس زمینه - اندروید - کم کردن حجم عکس - ویرایشگر عکس

User Reviews - 4 Rates
4 from 5
5
4
3
2
1
علی اکبر زمندی
علی اکبر زمندی
2021/04/26
عالییییییییی
mahdi
mahdi
2018/02/15
بهترینه عالیه ممنون ازبازار
فروز محمود
فروز محمود
2022/10/24
میشه یکی بگه چطوری باز میشه برای من که هیچی نمیاد