Google Earth

Google Earth

نسخه ۹.۳.۲۱.۴
۵۰۰
هزار
نصب فعال
سفر
دسته
۱۱
مگابایت
حجم

جهان را از کف دستان خود سیاحت کنید!

با این برنامه گوگل، زمین را در نوردید. جستجوی صوتی مکان‌ها و کسب و کارها و دسترسی به لایه‌های مختلف شامل جاده‌ها، مرزها، مکان‌ها و تصاویر دیگر.

در رسانه‌ها

سفر به دور دنیا با ۱کلیک - Google Earth در ذره بین

با برنامه ی Google Earth شما قادر خواهید بود با چند کلیک ساده به تمامی نقاط جهان سفر کنید.و تمامی اطلاعات مورد نیازتان را از هر مکانی بدست آورید. با Google Earth میتوانید به راحتی از تصویر سه بعدی کره ی زمین به هر نقطه ی دنیا سیر کنید و از امکاناتی که در اختیارتان است لذت ببرید. امکان مشاهده ی افکتهای جوی گذینه ی جدیدی است که به تازگی در نسخه اندروید این برنامه اضافه شده است .هر کاربر در هر نقطه میتواند با فعال کردن GPS دستگاه اندرویدی خود از تمامی اطلاعات خدمات شهری (پمپ بنزین، اماکن تفریحی و خدماتی،رستوران و…)موجود در برنامه را مطالعه و به اشتراک بگذارد. با "ذره بین" همراه باشید.

با Google Earth زمین را در کف دستان‌تان احساس کنید!

شاید همه ما حتی یک بار هم که شده، آرزو کرده باشیم ای کاش پرنده بودیم و همین الان می‌توانستیم پر بکشیم و سر از فلان کشور یا فلان مکان تاریخی دربیاوریم بدون آنکه نیازی به ویزا و از این جور مسائل دست و پا گیر باشد. پرنده شدن آرزویی‌ست که ممکن است هیچ گاه برآورده نشود ولی باید بگوییم نیازی به آن هم نیست چرا که دیگر با گوگل ارث می‌توانید حتی سریع‌تر از یک پرنده و تنها با یک اشاره انگشت به گشت و گذار در دنیا بپردازید.

logo-enamad logo-samandehi