Google Docs

Google Docs

Version 1.20.202.03.40
3
M
Active installs
Tools
Category
45
MB
Size

Create, edit and collaborate with others on documents from your Android phone or tablet with the Google Docs app. With Docs you can:

- Create new documents or edit existing files
- Share documents and collaborate in the same document at the same time.
- Work anywhere, anytime - even offline
- Add and respond to comments.
- Never worry about losing your work – everything is saved automatically as you type.
- Research, right in Docs with Explore
- Open, edit and save Word documents.

Permissions Notice
Contacts: This is used to give suggestions of people to add to files and share with.
Storage: This is used to save and open files on USB or SD storage.

In Media

Google released Docs and Sheets Apps

موبایل مگ: Google Docs؛ ویرایش و ساخت اسناد اداری در تلفن هوشمند

با یکی از بهترین برنامه های مشابه ورد ویندوز در سیستم عامل های اندروید و iOS بیشتر آشنا شوید. اپلیکیشن Google Docs جهت ساخت و ویرایش اسناد اداری و ورد در تلفن های هوشمند طراحی شده است و علاوه بر کاربران اندروید، سیستم عامل iOS نیز می تواند پذیرای این برنامه باشد...

google docs

راحت بنویس!

گوگل نامی آشنا با سابقه درخشانی است که با اجرای ایده‌های خوب و کارآمد توانسته جایگاه خود را در میان رقبای دیگر حفظ کند. گوگل نرم‌افزارهای کاربردی فراوانی را که نیاز اصلی یک گوشی است فراهم نموده. Google Slides، Google Sheets و Google Docs سه برنامه کاربردی هستند که در یک خانواده قرار گرفته‌اند. با توجه به این که برخی از برنامه‌های گوگل بررسی شده‌اند؛ اما بررسی برنامه Google Docs در این مقاله خالی از لطف نیست. با Google Docs به راحتی به تایپ متون خود بپردازید و آن ها را ویرایش کنید. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به نقد و بررسی این برنامه بپردازیم.

رسانه چیکاو - برنامه گوگل داکس (Google Docs)؛ بهترین سند واژه پرداز اندروید

رسانه چیکاو – این روز ها نام گوگل زیاد به گوش ما می خورد، کمپانی که با سابقه درخشان و ایده های بی نظیرش توانسته به یکی از بزرگترین شرکت های جهان تبدیل شود و جایگاه خود را روز به روز تقویت سازد. گوگل تا به حال برنامه ها و سرویس های مختلفی را توسعه داده که همگی ابزار های مفیدی برای گوشی های همراه هستند. امروز در این مطلب قصد داریم تا برنامه Google Docs را که یکی از پرکاربردترین برنامه ها در گوشی اندروید است را مورد بررسی قرار دهیم. همراه رسانه چیکاو باشید.

logo-enamad logo-samandehi