نبرد یوز ایرانی : آخرین یوزپلنگ

نبرد یوز ایرانی : آخرین یوزپلنگ

نسخه ۱.۰.۸
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰۰
نصب فعال
اکشن
دسته
۶۸
مگابایت
حجم

بازی نبرد یوز : آخرین یوزپلنگ یک بازی اکشن پلتفرمی داستانی است . پلتفرمی سبک معروف بازی کراش و سونیک است . شخصیت اصلی بازی ، یوزپلنگی ایرانی به نام یوز است که یک اسلحه نیز به همراه دارد . ما 8 ماه تلاش کردیم تا این بازی برای همه شیرین و جذاب باشد . هدف ما از انتخاب یوزپلنگ ایرانی به علت روبه انقراض رفتن این نژاد ایرانی است . شاید با این اثر اندکی توجه همگان به آخرین بازماندگان این نسل جلب شود .


گیم پلی و داستان


از اوج مبارزات با موجودات شرور و هیولاها در جنگل غربی ، غار مخوف ، دره بزرگ و ... گرفته تا داستانی که تعادل بین شادی و اوج اندوه یوز را به تصویر می کشد . این بازی هم شاد و هم غمناک است ما شبانه روز تلاش کردیم تا داستان یوز را به گونه ای به تصویر بکشیم که هم لبخند را بر لبانتان ظاهر کند و هم اندوه یوزپلنگ تنهایی که همیشه در پی ردپایی از نسل یوزپلنگ ها بوده را بیان کند . 


شما در این بازی حتی 2 مرحله مشابه هم پیدا نمی کنید در هر مرحله هدف مخصوصی وجود دارد که شما باید آن هدف را با موفقیت انجام دهید . نابود کردن موجودات شرور بستگی به شما دارد می توانید از آنها فرار کنید و یا آنها را نابود کنید البته هیولاها همانند مشکلات بزرگ زندگی باید نابود شوند تا شادی موفقیت در زندگی را احساس کنید .


در مرحله اول بازی محل زندگی و شخصیت یوز را به تصویر کشیدیم و سعی کردیم در فضایی آرام و دلنشین شخصیت پردازی را انجام دهیم . بازی از مرحله دوم وارد فاز اصلی خود شده و نبرد یوز آغاز می شود.


ما در این بازی حتی از سبک بازی های دونده نیز ایده گرفتیم و یک مرحله را به فرار اختصاص دادیم تا شما فرار با یوز ایرانی داستان ما را تجربه کنید .


بعضی از مراحل را از سبک بازی های جهان باز ایده گرفتیم به طوریکه شما در یک محیط باز قرار دارید و میتوانید هر کجا که دوست دارید بروید و از هدف مرحله کاملا دور شوید برای مثال بقایای دزدان دریایی نابود شده و گنج های پنهان در غار را تماشا کنید .


مگر می شود از جنگلی آکنده از موجودات شرور گفت و از همدلی با موجودات ضعیف صحبت نکرد ؟ در این بازی این المان را هم قرار دادیم تا داستان بازی در این المان نیز به تکامل برسد .


برای داستان این بازی فقط به متن ها و نوشته ها بسنده نکردیم و شما قبل از بعضی مراحل دموهایی هم مشاهده می کنید تا با داستان و جو بازی بهتر آشنا شوید .


پشتیبانی


لطفا هرگونه مشکلی داشتید قبل از اینکه نظر منفی بدهید با ایمیل info.arshastudio@gmail.com مکاتبه کنید یا به وب سایت رسمی ما (www.arshastudio.com) بروید در آنجا یک بنر بزرگ با نام بازی نبرد یوز قرار دادیم تا هرگونه مشکل ، نقد و پیشنهادی را با افتخار بپذیریم . شما در هر دو روش پاسختان را در کمتر از 12 ساعت دریافت می کنید .


کلام پایانی


ما ، تیم آرشا استودیو با افتخار این محصول را برای شما تولیدکردیم و آرزو می کنیم از این بازی لذت ببرید.


ما اهداف بزرگی داریم . لطفا از ما حمایت کنید تا با جذب نیروهای بیشتر بتوانیم بازی هایی با استانداردهای جهانی بسازیم . بهترین حمایت از ما این است که بازی نبرد یوز ایرانی را به دوستانتان معرفی کنید .


 


 


 


 


 

logo-enamad logo-samandehi