خانه هوشمند گلدوِر

خانه هوشمند گلدوِر

نسخهٔ ۲.۳.۱
+۱۰۰
نصب
سبک زندگی
دسته‌بندی
۱۷ مگابایت
حجم
خانه هوشمند گلدوِر

خانه هوشمند گلدوِر

گلدور
نسخهٔ ۲.۳.۱
+۱۰۰
نصب
سبک زندگی
دسته‌بندی
۱۷ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

قابلیت های کلیدی نرم افزار کاربردی گلدوِر

این نرم افزار از رابط کاربری زیبا و کارآمد برخوردار است. در این نرم افزار می توانید به راحتی وضعیت هریک از بخش های خانه را در هر زمان بررسی و کنترل کنید. امکان استفاده از آیکون های متنوع برای هر مصرف کننده، امکان نام گذاری مصرف کننده های مختلف و امکان بارگذاری عکس از هر بخش خانه وجود دارد.

خانه هوشمند ویژگی های ارزشمند زیادی دارد اما قطعا یکی از جذاب ترین ویژگی های خانه هوشمند، کنترل سیستم روشنایی و مصرف کننده های الکتریکی با استفاده از تلفن همراه و از هر فاصله ای باشد. برای استفاده از این قابلیت هیجان انگیز کافی است سخت افزار خانه هوشمند را تهیه و نرم افزار کاربردی گلدوِر را بر روی گوشی هوشمند خود نصب کنید.

این نرم افزار تنها در صورت نصب سیستم خانه هوشمند گلدوِر قابل استفاده خواهد بود اما جهت مشاهده بخش های مختلف نرم افزار و رابط کاربری سیستم خانه هوشمند گلدوِر می توانید نرم افزار را نصب کنید.

حریم شخصی نرم افزار:

1-  هیچ یک از داده های وارد شده توسط کاربر در نرم افزار در اختیار توسعه دهندگان نرم افزار قرار نمی گیرد ، و به صورت محلی بر روی حافظه گوشی کاربر ذخیره میگردد.

2-  نام کاربری (SSID) و رمز عبور نقطه دسترسی(WiFi Access point) جهت اتصال دستگاه کنترل مرکزی به نقطه دسترسی کاربر، توسط نرم افزار دریافت و برای دستگاه کنترل مرکزی ارسال میگردد

3-  زمانی که شبکه در دسترس نباشد، این نرم افزار از قابلیت ارسال پیامک برای ایجاد خط فرمان با کنترلر مرکزی استفاده میکند. این ارسال SMS برای خط کاربر استفاده کننده از نرم افزار هزینه دارد .

4-  این نرم افزار به پیام های کوتاه شما جهت دریافت جواب های برگشتی از سمت دستگاه کنترل مرکزی دسترسی دارد .

5-  در صورت مشاهده هر گونه ایراد در عملکرد نرم افزار میتوانید موارد را به ایمیل  support@goldwaretech.com ارسال نمایید .

خانه هوشمند گلدور - GoldwareTech نظرات کاربران - ۱ رأی
۱ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
مجتبی
مجتبی
۱۴۰۱/۰۲/۰۱
خیلی بد