گیسو آنلاین - ورژن سرویس دهنده

گیسو آنلاین - ورژن سرویس دهنده

نسخهٔ ۱.۴
نصب +۵۰
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۶ مرداد ۱۳۹۸
گیسو آنلاین - ورژن سرویس دهنده

گیسو آنلاین - ورژن سرویس دهنده

گیسو آنلاین
نسخهٔ ۱.۴
نصب +۵۰
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۶ مرداد ۱۳۹۸
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

اپلیکیشین سرویس دهنده هوشمند گیسو آنلاین، یک سرویس نوین و ویژه برای آرایشگران، کلینیک های زیبایی، تشریفات مجالس، اتلیه های عکاسی و اجاره دهندگان لباس و خودرو در جهت توسعه کسب و کار و در آمد زایی بیشتر می باشد که با ثبت نام در آن می توانید به راحتی با مشتریان ارتباط برقرار کرده و کسب و کار خود را در محدوده مشخص خود به مشتریان معرفی نموده و به صورت انلاین به آنها سرویس دهید.ویژگی های اپلیکیشین سرویس دهنده گیسو آنلاین :این سرویس ویژه به شما اجازه می دهد که خدمات، زمانبندی برنامه کاری، نمونه کارهای خود را در قالب عکس و فیلم به مشتریان معرفی کرده و بصورت آنلاین با آنها در ارتباط باشید.

همچنین شما در این اپ می توانید بدون نیاز به سیستم و صرف وقت، از طریق لیست سفارشات، رزرو مشتریان را مشاهده و نسبت به زمانبندی خود، آن را تایید و لغو نمایید. همچنین می توانید از این خدمات بصورت سیار در محل خود بهره ببرید.

البته تمام ویژگی های این محصول به اینجا منتهی نمی شود، ارتباط با مشتری از طریق ارسال پیام، مشاهده نظرات و امتیاز دهی مشتریان، ارسال پیام به مدیر از دیگر ویژگی های خاص این اپلیکیشن می باشد.

همچنین به کمک این سامانه میتوانید انواع لباس های مجلسی و اسپرت خود را در این اپلیکیشن برای اجاره قرار داده و با توجه به شرایط اقتصادی حاکم در جامعه هزینه های مشتریان را کمتر و کسب در آمد نمایید. حائز اهمیت میباشد استفاده از این خدمات محدودیتی نداشته و همه میتوانند از لباس های خود کسب در آمد کرده و با ارائه این نوع خدمات بسیاری از هزینه ها را در خرید لباس کاهش دهیم .

گیسو انلاین در تمامی زمینه ها همراه شماست.

نظرات کاربران - ۰ رأی
۰ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱