Car Parking Games - Car Games

Car Parking Games - Car Games

Version ۲.۰.۱۵۹
نصب +۲۰۰ هزار
Category شبیه‌سازی
Size ۵۰ مگابایت
Last Update ۱۲ تیر ۱۴۰۳
Car Parking Games - Car Games

Car Parking Games - Car Games

Frolics Simulation & Action Games
Version ۲.۰.۱۵۹
نصب +۲۰۰ هزار
Category شبیه‌سازی
Size ۵۰ مگابایت
Last Update ۱۲ تیر ۱۴۰۳
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

بازی پارکینگ پرادوی واقعی!

سه بعدی، آفلاین، جالب و سرگرم کننده!

برای پارک اتومبیلرانی پشت ماشین بنشینید و بازی های رایگان پارکینگ را امتحان کنید.

رانندگی با ماشین‌های هیجان‌انگیز را تجربه کنید. بازی های پارکینگ اتومبیلرانی سه بعدی به شما این امکان را می‌دهد تا در محیط واقعی مهارت‌های رانندگی خود را به نمایش بگذارید. بازی شبیه ساز رانندگی Prado یکی از بهترین بازی های جدید رانندگی با اتومبیل و تمرین پارکینگ است.

بازی‌های شبیه‌سازی رانندگی زیادی در فروشگاه‌های بازی وجود دارد اما این بازی رایگان اتومبیلرانی رانندگی پرادو جنبه های هیجان انگیزی را برای بازیهای سرگرم کننده رانندگی اتومبیلرانی مورد علاقه جوانان به ارمغان می آورد. این بازی های آفلاین به شما امکان می دهد اتومبیل های مسابقه ای را در مسیرهای چالش برانگیز در پارکینگ های اتومبیل لوکس برانید تا مهارت رانندگی و پارکینگ خود را بهبود ببخشید. رانندگی پرادو در جاده ها آسان است اما پارک کردن ماشین در فضاهای باریک دشوار است. پس از انجام بازی های سرگرم کننده رایگان پارکینگ اتومبیل، احساس خواهید کرد که یک راننده واقعی ماشین و یک قهرمان واقعی مسابقات اتومبیلرانی شده‌اید.

هم اکنون با ماجراجویی بی نظیر در بازی پارکینگ از جدیدترین بازی ماشین لذت ببرید. مراقب باشید به موانع برخورد نکنید. با خیال راحت از موانع عبور کرده و ماشین پرادو را در پارکینگ ماشین پارک کنید تا گواهینامه رانندگی بگیرید.

اعتیاد آورترین بازی رانندگی را برای یادگیری پارکینگ ماشین مسابقه ای در بازی های پارکینگ پرادو تجربه کنید. این بازی های اتومبیل پرادو 2020 شما را به یک راننده خبره پارکینگ ماشین تبدیل می کند.

محیط سه بعدی دقیق و صدای واقعی گسترده! تجربه‌ای خارق العاده در بازی های شبیه سازی پارکینگ اتومبیل جدید را برای شما فراهم می کند. شما می توانید بسیاری از بازی های رایگان پارکینگ اتومبیل‌های شهری را انجام دهید تا تفاوتشان را با این شبیه ساز رانندگی بازی ماشین پرادو احساس کنید.

بدون WIFI بازی کنید. ما در این بازی رایگان شبیه ساز پارکینگ هیچ اطلاعات شخصی جمع آوری نمی کنیم.

User Reviews - ۲۳۷ Rates
3.9 from 5
5
4
3
2
1
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۲/۱۲/۱۱
خیلی بد 🤐
ممنونم
ممنونم
۱۴۰۲/۱۲/۱۰
بازی‌خیلییییی‌بده‌
امیر
امیر
۱۴۰۳/۰۲/۰۲
بسیار بد