Saham Navard

Saham Navard

Version 1.4.1
Install +2 K
Category Casual
Size 58 MB
Last Update 2024 January 9
Saham Navard

Saham Navard

Learning Games Platform
Version 1.4.1
Install +2 K
Category Casual
Size 58 MB
Last Update 2024 January 9
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

ممنون هستیم که در فاز بتای پروژه کنار ما بودید، به زودی با خبر های خوش و جوایز متنوع بر میگردیم.


شرح بازی:

سهام نورد (نسخه بتا)  یک بازی هیجان انگیز برای تمام عاشقان بازارهای مالی است. در این ماجراجویی جذاب و بلند پروازانه، شما نقش یک معامله‌گر ماهر و زرنگ را بر عهده می‌گیرید که در دنیای بازارهای مالی حرکت می‌کند و باید از یک نمودار شمعی افقی به دیگری بپرد و امتیازات و سکه‌های موجود را جمع آوری کند. ماموریت شما در این بازی مهیج، نشان دادن سرعت، چابکی، چالاکی و قدرت واکنش مناسب در حین بالا رفتن از روندهای همیشه در حال تغییر بازار است. هر جهش مهم است، هر چه بالاتر بروید، سرمایه و امتیاز بیشتری جمع آوری می کنید. با پیشرفت بیشتر، چالش‌ها سخت‌تر می‌شوند و توانایی شما برای تصمیم‌گیری در لحظه اهمیت پیدا می‌کند. موفقیت شما مشروط به این است که بتوانید خود را با شرایط مختلف بازار وفق دهید.

اما چیزی که واقعاً سهام نورد را متمایز می‌کند، فرصت استفاده از پاداش‌های به دست آمده برای بهبود توانایی‌ها و قابلیت‌های شخصیت بازی است. همانطور که به ارتفاعات جدید صعود می‌کنید، امتیازات و واحدهایی را از یک صندوق سرمایه‌گذاری جمع آوری خواهید کرد که می‌توانید از آنها برای افزایش توانایی‌های خود در بازی استفاده کنید.

 

ویژگی‌ها:

گرافیک مناسب و موسیقی متن جذاب: رنگ‌های زیبا، انیمیشن‌های شیک و جزئیات پیچیده به همراه موسیقی زمینه‌ی جذاب، شما را در دنیایی غرق می کند که در آن هر پرش مانند یک حرکت استراتژیک در دل یک ماجراجویی بی‌پایان است.

ماموریت‌های هیجان‌انگیز: این بازی مجموعه متنوعی از ماموریت‌های هیجان انگیز را ارائه می‌دهد که هر کدام برای به چالش کشیدن مهارت های مختلف شما به روش‌های منحصر به فرد طراحی شده اند.

مناظر پویا و هیجان‌انگیز: در این بازی با نمودارهای شمعی متنوع و در حال تغییر روبرو شوید و هر جهشی را با دقت، هیجان و چالش همراه کنید.

چالش های روزانه : با انجام چالش ها و ماموریت های روزانه، توانایی خود را ارتقا داده و جوایز بیشتری کسب کنید.

جدول امتیازات: برای کسب رتبه برتر در جدول امتیازات رقابت کنید و دستاوردهای خود را به نمایش بگذارید.

 به‌روزرسانی‌های منظم: برای این‌که گیم پلی بازی برای همه بازیکنان تازه و هیجان انگیز به نظر برسد، به‌روزرسانی‌هایی به صورت منظم عرضه خواهد شد.

 

برای پرش به دنیای حرفه‌ای معامله‌گری و کسب امتیازات شگفت‌انگیز آماده‌ای؟ همین حالا سهام نورد را دانلود کنید و بهترین پرش خود را انجام دهید و از جایزه های ویژه بهرمند شو.

User Reviews - 35 Rates
4.2 from 5
5
4
3
2
1
mohamad
mohamad
2023/12/25
چطوری میشه الماس رو به بلیط تبدیل کرد؟
Ali
Ali
2024/01/08
روی اندروید ۱۴ کرش میشه لطفا اصلاح بشه. توی اپدیت اخر بعد از باختن کلا میپره بیرون.
Ammar
Ammar
2023/12/24
یه ستاره هم زیاده