Neyestan

Neyestan

Version 9.2.0
Install from Bazaar
In-app Purchases
200
Active installs
Books & Reference
Category
22
MB
Size


همه ما کتاب و کتاب خواندن را دوست داریم، همه ما می دانیم که مطالعه چقدر می تواند در نگاه ما به دنیای اطرافمان موثر باشد، همه ما فهمیده ایم که هیچ چیز نمی تواند جای کتاب را بگیرد، همه ما...


اما هنوز آنچنان که باید و شاید کتاب نمی خوانیم.


شاید به بهانه هایی که بعضی شان موجه اند... مثل فرصت کم و قیمت کتاب و زمان بسیاری که در رفت و آمد می گذرد و وقت هایی که در انتظار تلف می شود و در دسترس نبودن کتاب و دور بودن کتابفروشی و...


حالا این اپلیکیشن به شما این امکان را می دهد که بهانه ها و موانعی از این دست را راحت و بی دغدغه پشت سر بگذارید و اگر اهل کتابید، آسان و سریع به کتاب مطلوبتان برسید. لااقل برای کتاب های انتشارات کتاب نیستان.


کتابخوان نیستان یک کتابخانه جیبی است که نسخه الکترونیک همه آثار منتشر شده کتاب نیستان را در خود دارد و می تواند همیشه همراهتان باشد و هر زمان که اراده کردید، هر کتابی را که دوست داشتید، با قیمتی بسیار پایین تر از نسخه چاپی بخرید و بخوانید. حتی کتاب های تازه منتشر شده. همزمان با توزیع نسخه چاپی، بدون این که لازم باشد صبر کنید تا کتاب به کتابفروشی نزدیک ما برسد.


کتابخوان نیستان، همه اطلاعات لازم برای شناخت کتاب را هم در اختیارتان می گذارد، طرح جلد و تعداد صفحات و نویسنده و مترجم و تصویرگر و قیمت و معرفی و خلاصه و همه چیز را... که انتخابتان دقیق باشد و به مطلوبتان نزدیک.


اوقات خوشی را برای شما در کتابخانه جیبی تان آرزو می کنیم!

logo-enamad logo-samandehi