AFK Journey

AFK Journey

Version ۱.۱.۱۶۱
نصب +۱۰۰
Category اکشن
Size ۱٫۲۳ گیگابایت
Last Update ۱۸ تیر ۱۴۰۳
AFK Journey

AFK Journey

FARLIGHT
Version ۱.۱.۱۶۱
نصب +۱۰۰
Category اکشن
Size ۱٫۲۳ گیگابایت
Last Update ۱۸ تیر ۱۴۰۳
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

یکی از جذاب‌ترین بازی‌های اکشن که شما می‌توانید انتخاب کنید و با آن سرگرم شوید، بازی AFK Journey بود‌ه که از گیم پلی روان و مناسبی برخوردار است. جهان فانتزی این بازی به شکل جذاب و منحصربه‌فردی طراحی شده تا شما را در دنیای سحر و جادو قرار دهد تا در نقش مرلین بازی کنید.

 

ویژگی‌های بازی

  • دنیایی فانتزی و پر از جادو
  • چالش‌برانگیز و اعتیادآور
  • گیم پلی روان
  • صداگذاری متناسب

 

معرفی بازی AFK Journey

با نصب بازی AFK Journey شما در جهان دیگری پر از جادو و اسرار مختلف قرار می‌گیرید. شما در این بازی در نقش مرلین، جادوگر افسانه‌ای هستید و باید در نبردهای استراتژیک و مختلفی شرکت کنید. در این روند با قهرمانان مختلفی همراه می‌شوید و همواره باید جادو را دنبال کنید تا به آنچه برایتان در نظر گرفته شده، برسید.

مرلین باید یک راهنمای کامل برای سایر قهرمانان باشد و به وظایف خود به بهترین نحو ممکن عمل کند. در نبرد پیش‌رو، شما امکانات و مهارت‌های مختلفی در دسترس دارید که باید بتوانید به بهترین شکل برای از بین بردن دشمن، از آن‌ها استفاده کنید.

 

گیم پلی

محیط بازی AFK Journey به زیباترین نحو طراحی شده و حس و حال یک نبرد اکشن را به خوبی به شما منتقل می‌کند. مدل افسانه‌ای این بازی به خوبی رعایت شده و از آیتم‌های متناسبی برای آن استفاده شده است.

گیم پلی بازی به صورت کاملا روان اجرا شده و برای کاربران تجربه‌ای جذاب و منحصربه‌فرد ایجاد می‌کند. شما در این بازی در فضایی فانتزی و پر از انواع جادو قرار می‌گیرید و باید راهنمای سایر قهرمانان باشید تا بتوانید بر دشمنان خود غلبه کنید.

 

استراتژی کاربردی بازی

برای موفقیت در بازی AFK Journey شما نیاز به یک استراتژی هوشمندانه و قوی دارید. بدون نقشه و برنامه‌ریزی، نمی‌توانید عملکرد خوبی در روند بازی داشته باشید. در بازی AFK Journey شما در نقش مرلین، جادوگر بزرگ تاریخ هستید. قهرمانان از شش جناح مختلف در این بازی وجود دارند که تحت فرمان شما هستند.

شما باید با استراتژی و هوش خود، بتوانید این قهرمانان را راهنمایی کنید تا در مسیر درستی قرار گرفته و پیش بروند. در این فرایند باید برای استفاده از انواع شعله افکن‌ها، مین‌های زمینی و انواع تجهیزات مختلف، تسلط کامل داشته باشید تا برای پیروزی در برابر دشمنان، بهترین استفاده را از آن‌ها ببرید. ساخت دیوارهای مستحکم و منزوی هم در این نبرد تا حد زیادی کمک‌کننده است. قهرمانان حماسی را جمع کرده و سازمان شخصی خود را بسازید.

 

امکانات بازی AFK Journey

سلاح‌ها و امکانات مختلف بازی هم سازگاری بالایی با روایت بازی دارند. شخصیت اصلی این بازی شما هستید که نقش مرلین افسانه‌ای را بازی می‌کنید. شما متحدان مخصوص خود را دارید که باید به بهترین نحو آن‌ها را هدایت کنید. دشمنان و نیروهای خبیث هم از دیگر شخصیت‌های بازی هستند که شما باید با به کار گرفتن استراتژی‌های خود، در جهت از بین بردن آن‌ها اقدام کنید.

 

دانلود بازی AFK Journey از بازار

بازی AFK Journeyدر ژانر اکشن با حکایت فوق‌العاده جذاب، از طریق پلتفرم بازار در دسترس شما است و به‌راحتی می‌توانید آن را دانلود کنید.

User Reviews - ۶ Rates
4.5 from 5
5
4
3
2
1
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۳/۰۴/۲۰
عالی
سیروس
سیروس
۱۴۰۳/۰۳/۱۴
گرافیک خوبه می شه امید داشت سرگرم کننده باشه
محمد
محمد
۱۴۰۳/۰۲/۰۵
بازی خوبی هست