راهنمای جامع سفر

راهنمای جامع سفر

نسخه ۲.۱
۲۰۰
نصب فعال
سفر
دسته
۱۳
مگابایت
حجم

تعطیلات طولانی نوروز، فرصت بسیار مناسبی برای مسافرت است، نه درس و مدرسه مانع می‌شود و نه کار و مسئولیت؛ آب و هوای خیلی از نقاط دنیا هم در این وقت سال، جان می‌دهد برای گذرندان اوقاتی فرح‌بخش.


تصمیم گرفتن اینکه کجا را برای سفر انتخاب کنیم که از نظر ما بهترین جای ممکن باشد، خیلی اوقات سخت است.


در برنامه راهنمای جامع سفر ، هر آنچه که شما در اینگونه موارد لازم است بدانید، وجود دارد.اطلاعات بسیار جامعی از نقاط مختلف ایران و دنیا در این برنامه گنجانده شده است.


همچنین در برنامه آموزش های بسیار مفیدی در مورد روش سفر کردن به انواع شرایط آب و هوایی و اینکه در هر کجای ایران و دنیا باید چگونه رفتار کنید ، چه وسایلی داشته باید،چگونه خود را به بهترین نحو با آنجا تطبیق دهید و ... وجود دارد.


و آموزش های بسیار جامعی در مورد امنیت در سفر به هر کجای ایران و دنیا .تنها با هزینه ای بسیار کم، هر آنچه که در مورد یک سفر لذت بخش لازم است بدانید را به دست بیاورید و سفر امن و خاطره انگیزی را برای خود و خانواده خود رقم بزنید.


حجم زیاد برنامه به خاطر اطلاعات بسیار زیاد و عکس های برنامه میباشد.لطفا اگر با نرم افزار مشکلی داشتید از طریق ایمیل، مشکل را مطرح بفرمایید تا در سریع ترین زمان مشکل را برطرف کنیم.امیدواریم با نظرات و ستاره های خود ما را دلگرم کنید.منابع :


ماهنامه سفر


انجمن راسخون(www.rasekhoon.net)


مجله گردشگری و سفر _______________________________________
قابلیت ها:


-جستجو در مطالب و عنوان ها


-تغییر سایز نوشته ها


-علامت زدن مطالب برای دسترسی راحت به آنها


-ارسال مطالب با اس ام اس


-ارسال مطالب با بلوتوس


-ارسال مطالب با ایمیل


-اشتراک گذاری مطالب در تمامی برنامه های ارتباطی

logo-enamad logo-samandehi