چرم دوزی (آموزش دوخت محصولات چرمی)

چرم دوزی (آموزش دوخت محصولات چرمی)

نسخه ۳.۰
۵۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۷
مگابایت
حجم

چرم دوزی (آموزش دوخت محصولات چرمی)

آیا تا کنون با دیدن کیف های چرمی در ویترین فروشگاه ها (و البته قیمتهای بسیار بالای آنها) به این فکر افتاده اید که خودتان در منزل کیف مورد علاقه خود را تهیه بفرمایید؟
چرم دوزی راهی آسان و جالب برای یادگیری دوخت وسائل چرمی دلخواه شما با طرح و رنگ مورد پسند خود شما می باشد. در این برنامه سعی شده تا جای ممکن موضوعاتی که در هنر چرم دوزی مورد نیاز شما هنر جوی عزیز می با شد گنجانده شود. طراحی برنامه و طبقه بندی موضوعی آن طوری است که شما با توجه به میزان آشنایی خود با هنر چرم دوزی و نیز نیاز مقطعی خود در زمان های گوناگون بتوانید به بهترین نحو ممکن از آن بهره بگیرید. در صورتی که آشنایی شما با هنر چرمدوزی کم است و یا اصلا آشنایی ندارید توصیه می شود که منطبق با ترتیب ارائه شده موضوعات را مطالعه بفرمایید.
.
محتوای برنامه

-آشنایی عمومی با چرم و انواع آن
- نحوه تشخیص چرم طبیعی از چرم مصنوعی
- نکاتی در نگهداری از محصولات چرم
- آشنایی با وسائل مورد استفاده در چرم دوزی
- آموزش انواع دوخت چرم
- آموزش نحوه برش چرم
- آموزش گام به گام دوخت چند وسیله چرمی

در آینده نزدیک

برنامه ریزی گروه تدوین این برنامه بر این است که موضوعات و آموزش های گنجانده شده در این برنامه بویژه در قسمت آموزش گام به گام, بسط داده شود و در نسخه های بعدی برنامه در اختیار کاربران برنامه قرار گیرد. در این راستا نظرات کاربران عزیز بسیار راهگشا خواهد بود و نظر مولفین برنامه بر این است تا حد امکان آیتم های آموزشی مورد نظر کاربران در نسخه های بعدی برنامه لحاظ شود.

نکته مهم

این محصول توسعه داده شده در " گروه نرم‌افزاری فعال" می باشد و شنیدن نظرات و پیشنهادات شما عزیزان همواره راهنمای ما در ارائه خدمات شایسته به شما خواهد بود پس ما رو از نظرات خود محروم نکنید. لطفا نظرات انتقادات و پیشنهادات خور را از طریق پست الکترونیک و یا از طریق کافه بازار برای ما ارسال نمایید.

جهت خرید برنامه، راهنمای خرید از بازار را در لینک زیر مشاهده کنید:
http://cafebazaar.ir/help/?l=fa

منابع و مآخذ:
1- http://charmdoozi.blogfa.com/
2- http://www.beytoote.com/housekeeping/artifice/
3- شیمی و تکنولوژی چرم؛ محمدرضا ملاردی, فرحناز کارگر بهبهانی؛ تهران ؛ مبتکران ؛ 1381

logo-enamad logo-samandehi