آموزش زبان انگلیسی Expert

آموزش زبان انگلیسی Expert

نسخه ۵.۱.۲
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۸
مگابایت
حجم

این برنامه هر چهار مهارت Reading, Listening, Speaking و Writing شما را با استفاده از روش های مختلف آموزشی در سطوح مبتدی، متوسط و پیشرفته به چالش کشیده و تقویت می کند. در اینجا تمامی امکانات و آیتم های لازم جهت یادگیری هرچه بهتر و آسان تر زبان انگلیسی در اختیار شما قرار می گیرد و به شما کمک می کند تا از یادگیری لذت ببرید.

 

بطور کلی این برنامه به دو بخش "مهارت های اصلی" و "کمک آموزشی" تقسیم می شود.

 

بخش مهارت های اصلی شامل قسمت های زیر است:

 

● مهارت خواندن: این بخش دارای شش سطح می باشد و هر سطح از بیست درس تشکیل شده است.

 

● مهارت شنیداری: این بخش شامل پنج سطح مختلف است که مهارت شنیداری و گفتاری شما را توسط یک استاد آمریکایی و با استفاده از سیستم آموزشی خاص تقویت می کند.

 

● مهارت صحبت کردن: این بخش به شش سطح مختلف تقسیم شده است و در هر کدام از سطوح، بیست درس جهت افزایش مهارت گفتاری شما قرار گرفته.

 

● مهارت نوشتن: آموزش های موجود در این بخش به دوازده سرفصل تقسیم شده است. در طول این دوره شما با اصول اولیه نگارش، نحوه پاراگراف بندی، نحوه نگارش مقدمه، فهرست و نتیجه گیری، نحوه شروع فصل جدید، نامه نوشتن، ایمیل زدن و موارد دیگر آشنا خواهید شد.

 

بخش کمک آموزشی شامل قسمت های زیر است:

 

● یادگیری انگلیسی با فیلم و انیمیشن: در این بخش با استفاده از جذاب ترین فیلم ها و انیمیشن های انگلیسی می توانید دایره لغات و مهارت های صحبت کردن و شنیداری خود را افزایش دهید.

 

● یادگیری انگلیسی با تصاویر: با استفاده از این بخش می توانید دایره لغات عمومی خود را که بصورت دسته بندی شده قرار گرفته افزایش دهید. دسته بندی هایی مثل حیوانات، افعال پر کاربرد، انواع غذاها، وسایل نقلیه و ... در این قسمت قرار گرفته است.

 

● دستور زبان انگلیسی: این بخش به دو زبان انگلیسی و زبان مادری شما از مبتدی و حروف الفبا تا گرامر پیشرفته قرار گرفته است که می تواند جهت یادگیری اصول زبان انگلیسی و درک بهتر جملات بسیار مفید باشد.

 

● سخنرانی های انگلیسی: این قسمت شامل بیش از 30 سخنرانی از رییس جمهور سابق ایالات متحده آمریکا است. گوش کردن مداوم به این سخنرانی ها می تواند بر ضمیر نا خودآگاه شما تاثیر زیادی داشته باشد و طرز صحبت کردن، بیان کلمات و تلفظ صحیح را به شما بیاموزد. فقط کافیست روزی یک سخنرانی را گوش کنید و از آن لذت ببرید.

 

● داستان های انگلیسی: در این بخش 50 داستان معروف جهان همراه با متن، فایل صوتی و معنی لغات مهم قرار گرفته است.

 

● یادگیری با آهنگ های انگلیسی: مطمئنا شما از گوش کردن به موسیقی لذت می برید و این میتواند راهی جهت یادگیری زبان انگلیسی و افزایش مهارت شنیداری و دایره لغات شما باشد. در این بخش بیش از 60 موسیقی برتر انگلیسی همراه با متن، معنی و لغات مهم قرار گرفته است.

 

● اصطلاحات انگلیسی: این قسمت شامل بیش از 200 اصطلاح پرکاربرد انگلیسی است که توسط یک استاد آمریکایی به شیوه بسیار جذاب آموزش داده می شود.

 

● کنفرانس های انگلیسی: این بخش با استفاده از ویدئو کنفرانس های TED سعی در افزایش مهارت صحبت کردن و دایره لغات شما دارد. برترین ویدئو های این سری کنفرانس ها همراه با زیر نویس به زبان انگلیسی و زبان مادری شما، متن سخنرانی و لغات مهم آن ها قرار گرفته است.

 

● لغات ضروری انگلیسی: این قسمت شامل 4000 لغت ضروری، 504 واژه مطلقا ضروری، لغات ضروری آزمون آیلتس و لغات ضروری آزمون تافل است که همراه با معنی، مثال، تلفظ و عکس مربوط به لغت می باشد.

 

● مکالمات انگلیسی: در این بخش بیش از 100 ویدئو از مکالمه بین دو یا چند نفر از انگلیسی زبان همراه با زیر نویس و بصورت سطح بندی شده قرار گرفته است.

 

برخی از ویژگی های دیگر اپلیکیشن:

 

● جعبه لایتنر و قابلیت اضافه کردن لغت از همه قسمت های برنامه

● دیکشنری درون برنامه

● قابلیت ترجمه سریع کلمه در متن با انتخاب آن

● سطح بندی تمام مهارت ها

● امکان دانلود کلی دیتای برنامه

● محیط ساده و دسته بندی تمام مطالب

● یادآوری لغات موجود در جعبه لایتنر جهت مرور آن ها

logo-enamad logo-samandehi