زیارت عاشورا کامل

زیارت عاشورا کامل

نسخه ۴.۱.۰
هزار
نصب فعال
مذهبی
دسته
۷
مگابایت
حجم

بسم الله الرحمن الرحیم

#مهرمهدوی : 

برنامه زیارت عاشورا "کامل" اثری است که می توان به جرات گفت که این برنامه زیارت عاشورا  به طور کامل در اختیار شیعیان قرار میگیرد.  ما سعی کردیم که زیارت عاشورا را درست و کامل در اختیار شیعیان بگذاریم تا از ثواب و اثرات خاص زیارت عاشورا بهرمند شوند.علاوه بر این سعی کرده ایم زیارت عاشورا زیبا و سنتی و راحت با امکانات ویژه برای راحتی شیعیان حضرت درست کنیم.

امکانات ویژه :

-    قابلیت ویژه هماهنگی صوت و متن برای هر سه دعا 

-    نحوه خواندن زیارت عاشورا به صورت کامل

-    قرار دادن 2صوت برای زیارت عاشورا با صدا استاد فرهمند و استاد سماواتی

-    قرار دادن منو در هر صفحه زیارات برای راحتی کاربر

-    قرار دادن ذکر شمار داخلی جهت سهولت خواندن صد لعن و صد سلام 

-    قرار دادن ذکر شمار زیبا برای شمارش ذکرها 

-     ذخیره تعداد ذکرهای گفته شده

-    امکان تغییر اندازه فونت

-    امکان نمایش یا عدم نمایش ترجمه

-    ذخیره اندازه فونت و ترجمه و هماهنگی صوت و متن تا دیگر نیاز به تغییر مجدد نباشد

-    پشتیبانی از اندروید 4 به بالا

-    گرافیکی جذاب و چشم نواز 

توضیح در مورد زیارت عاشورا و چرا باید زیارت عاشورا را کامل بخوانیم :

به نقل استاد علی اکبر رائفی پور محقق و پژوهشگر در زمینه مهدویت عموم مردم زیارت عاشورا را درست یا به صورت کامل نمی خوانند و توقع اثراتی که برای زیارت عاشورا وارد شده دارند. برای مثال زمانی که ما نذر میکنیم که سوره بقره را بخوانیم پس باید آن را کامل بخوانیم نه اینکه نصفه رها کنیم.

نحوه کامل خواندن زیارت عاشورا داخل نرم افزار به طور کامل قرار داده شده.

زیارت عاشورا"کامل" نه تنها اثرات فردی بلکه اجتماعی هم دارد :

مرجع تقلید زمان خود مرحوم آیت‌الله العظمی حاج شیخ عبدالکریم حائری مؤ سس حوزه علمیه قم نقل کرد: مدتی در شهر سامراء نزد مرحوم آیت‌الله العظمی میرزای شیرازی (متوفی 1312 قمری) درس می‌خواندیم ، روزی در وسط درس استاد بزرگ ما آیت‌الله سید محمد فشارکی(متوفی 1315 قمری) وارد شد، در حالی که بسیار مضطرب و نگران بود، علت نگرانیش این بود که بیماری مسری وبا در عراق شیوع یافته بود و بسیاری از مردم را کشته بود، آقا سید محمد فشارکی فرمود: آیا شما مرا مجتهد می دانید؟ گفتیم آری ، فرمود: آیا مرا عادل می‌دانید؟ گفتیم آری (منظور او این بود که پس از تایید، حکمی صادر کند) آنگاه گفت : من به تمام شیعیان سامره از زن و مرد حکم می‌کنم که هر یک از آنها یک بار زیارت عاشورا را به نیابت از مادر امام زمان(علیه السلام) بخوانند، و آن مادر بزرگوار را در نزد فرزند بزرگوارش شفیع قرار دهند که امام زمان(علیه السلام) پیش خدای بزرگ از ما شفاعت نماید تا خداوند شیعیان سامراء را از بیماری وبا حفظ گرداند. مرحوم آیت‌الله حائری گوید: وقتی که این حکم از مرحوم آیت‌الله سید محمد فشارکی صادر شد، چون خطر مرگ در میان بود، همه شیعیان اطاعت نمودند و در نتیجه، یک نفر شیعه در سامراه تلف نگردید، و خداوند متعال شیعیان را از این بلای عمومی نجات بخشید. 

 logo-enamad logo-samandehi