پادشاه ذهن

پادشاه ذهن

نسخه ۲.۱
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
<۱۰
نصب فعال
تفننی
دسته
۴
مگابایت
حجم

 انتخاب بازی "پادشاه ذهن" به عنوان بهترین نمونه در روز انتشار خود و قرار گرفتن آن جزو 10 اپلیکیشن و بازی برتر روز توسط اپریویو 


http://appreview.ir/?p=27751


پادشاه ذهن یک بازی ذهنی میباشد که در آن با افراد دیگر به رقابت می پردازید و سرعت ذهنی خود را به چالش می کشید.شما هر روز می توانید تغییر رتبه خود را به صورت ناتیفیکیشن دریافت کنید و برای بهبود رکورد و یا بازپسگیری آن با حریفان در سرتاسر کشور به رقابت بپردازید و نشان برتر پادشاه ذهن را دریافت کنید.


این یک بازی فکری کوچک و اعتیاد آور است که مغز شما را مورد هدف قرار میدهد . این بازی بسیار ساده و موثر میباشد که باید در مدت زمان محدود از بین 2 عبارت داده شده کوچکترین عبارت را انتخاب کنید.


انجام مداوم این بازی ، تواناییهای حافظه ، سرعت ، انعطاف پذیری و حل مسئله ذهن شما را بهبود میبخشد . این به معنی به چالش کشیده شدن هر دو نیم کره مغز شما میباشد . بعد از مدتی شما متوجه بهبود آشکاری در تمرکز و کارایی مغز خود میشوید و آن را شبیه یک معجزه برای دوستانتان تعریف میکنید .


پادشاه ذهن برای افرادی است که عاشق تمرین های مغزی و بازیهای فکری میباشند . شما میتوانید صرف نظر از سن ، جنسیت و سوابق تحصیلی از این بازی استفاده کرده و سود ببرید .


پادشاه ذهن دارای یک جدول امتیازات عمومی میباشد . مقایسه بهترین امتیاز شما با بهترین امتیازهای دیگران بسیار هیجان انگیز است. شما میتوانید رتبه خود را در  بعد هر بازی مشاهده نمایید.

برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده

بیشتر
logo-enamad logo-samandehi