GPSMS

GPSMS

Version 3.8
<10
Active installs
Tools
Category
5
MB
Size

***برنامه ای مناسب برای ارسال مکان خود به دیگران، حتی بدون دسترسی به اینترنت***با نصب این برنامه می توانید به راحتی مکان خود را به دیگران ارسال کنید و همچنین مکان دوستتان را روی نقشه ببینید. (بدون اینکه به اینترنت دسترسی داشته باشید)ارسال مکان: 
با روشن کردن Location گوشی خود، مکانی که آنجا هستید ثبت می شود، اگر پیام خاصی هم دارید که میخواهید همراه با موقعیتتان ارسال شود می نویسید و به شماره مورد نظر ارسال می کنید.
بطور پیش فرض ، برقراری ارتباط در برنامه از طریق اسمس می باشد. اما اگر نخواهید از این روش استفاده کنید می توانید از طریق تلگرام نیز پیام و موقعیت خودتان را به دوستتان بفرستید.
مزیت روش اسمس  این است که وقتی پیام موقعیت خود را ارسال می کنید ، دوستتان اگر این برنامه را نصب داشته باشد، یک notification از طریق برنامه دریافت می کند و با زدن روی آن مستقیم به صفحه ای هدایت می شود که موقعیت  شما را روی نقشه و همچنین پیام شما را می بیند. و هیچ نیازی به اتصال به اینترنت ندارید.


دریافت مکان:
اگر دوستتان پیام را از طریق همین برنامه ارسال کرده باشد، لازم نیست کاری کنید .خود برنامه پیام را دریافت کرده، به صفحه مورد نظر هدایت شده و مکان و پیام دوستتان را روی نقشه به شما نمایش می دهد.
اما اگر از طریق دیگری مثل تلگرام برایتان فرستاده باشد، فقط کافی است پیام او را کپی کرده  ، برنامه را باز کنید ، دکمه دریافت مکان نذری را بزنید ، سپس موقعیت و پیام دوستتان به شما نمایش داده می شود.

چنانچه انتقاد یا پیشنهادی در مورد برنامه دارید خوشحال میشویم با ما در میان بگذارید :
ManGroupDevelopers@gmail.com

logo-enamad logo-samandehi