+۱۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۶
مگابایت
حجم

  تقویم - ویجت - خبررسان - دفترچه یادداشت و ... (آخرین ویرایش 1398 )  

     این برنامه ترکیبی از تقویم ماهانه و ویجت آب و هوا و مناسبت روزانه به همراه سیستم خبررسان متنی و عکسی است که شکل و شمایل آن بنا به مناسبت های هر روز متغیر خواهد بود.

     این برنامه بر روی گوشی های با سیستم عامل  اندروید 4/4   و بالاتر قابل اجرا می باشد.   جهت نصب   ابتدا نسخه قدیمی خود را حذف و سپس با اتصال به اینترنت اقدام به نصب برنامه نمایید. پس از نصب برنامه ابتدا وارد تنظیمات سیستم گوشی خود( Settings ) شده و سپس درقسمت موقعیت مکانی(Location) و (App-level permissions) امکان دسترسی به برنامه "تقویم ایرانی" را فراهم نمایید. سپس لوگو برنامه نصب شده را اجرا نمایید. درصورتیکه تنظیمات فوق صحیح انجام شده باشد تنها پیغام "درحال دریافت اطلاعات از اینترنت" را مشاهده می نمایید.

     در صفحه اصلی برنامه امکان مشاهده تقویم ماهانه،سالانه ، پیغام گذاری ، ... و با فشردن لوگو دکمه NEXT به صفحه دوم که شامل توضیحات نصب و مشخصات "ویجت" می باشد را ملاحظه خواهید نمود.

     ضمنا طرفداران فوتبال  برنامه مسابقات فوتبال لیگ برتر و نتایج لیگ به همراه امکان انتخاب لوگو سه تیم   پرسپولیس - تراکتورسازی و استقلال تهران   از طریق ویجت نصب شده بر روی صفحه اصلی گوشی خود مشاهده می نمایند. همچنین سایر   اخبار  اقتصادی(قیمت سکه و...)  و نیز فرهنگی (شعر، طنز تصویری) بصورت روزانه    را دریافت خواهند کرد.

     تقویم ایرانی دارای دو ویجت مجزای "دایره" و  "مستطیلی" شکل است که باید به صورت دستی بر روی صفحه نمایش قرار دهید و پس از نصب ، با فشردن و نگهداشتن روی آن ، امکان تغییر سایز متناسب با صفحه گوشی شما مهیا می گردد.

     پیام رسانی برنامه فوتبال روزانه ساعت 12 ، قیمت سکه ساعت 14 ، طنزو شعر ساعت 20 درصورت اتصال گوشی شما به اینترنت قابل دریافت خواهد بود.

     دسترسی های مورد نیاز این برنامه جهت امکان تعیین موقعیت مکانی جهت تعیین وضعیت آب و هوا و امکان دریافت اطلاعات خبررسانی به صورت زنده می باشد.


     از کاربران عزیز خواهشمند است که نظرات خود را از طریق منوی موجود در داخل برنامه به اطلاع نویسندگان برسانند.
logo-enamad logo-samandehi