آسمان نما‌

آسمان نما‌

نسخه ۱.۹.۰
۲
هزار
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۷
مگابایت
حجم

آسمان نما پنجره ای هوشمند است به آسمان.
این نرم افزار مرجعی است برای دوستداران فیزیک، نجوم، رصد نجومی، منجمان آماتور و حرفه ای و همچنین علاقه مندان به آسمان و شگفتی های آن.
با تنظیم موقعیت جغرافیایی خود یا روشن کردن GPS دستگاه خود این برنامه به شما این توانایی را خواهد داد تا با حرکت گوشی خود به سمت آسمان اجرام پشت گوشی شما را با اسم و مشخصات نمایش دهد. یا اگر به دنبال ستاره ای در آسمان هستید و آن را پیدا نمی کنید، کافیست در قسمت جستجو اسم آن را وارد کرده تا آسمان نما به شما بگوید، گوشی خود را در چه جهتی از آسمان حرکت دهید تا بتوانید ستاره مورد نظر خود را پیدا کنید.

برخی قابلیت های برنامه:
جستجو در اجرام آسمانی به صورت خودکار و با حرکت گوشی
نمایش خودکار اجرام با حرکت دستگاه شما.
پیمایش آسمان به صورت دستی.
مسافرت زمانی در گذشته و آینده.
تعویض به حالت دید در شب.
گالری عکس نجومی و جستجوی آنها در آسمان
مشخصات ۱۱۰ جرم مسیه با عکس و اطلاعات کامل آنها
تعداد ۴۲ صورت فلکی معروف، با عکس و مسخصات کامل آنها
واژه نامه نجومی شامل اسامی بایر و معروف و نام انگلیسی ستارگان پر نور
واژه نامه اصطلاحات مورد نیاز نجوم با توضیحات مختصر و مفید

اگر نمی دانید چگونه از نرم افزار استفاده کنید، حتما قسمت های آموزشی سایت آسمان نما را مطالعه کنید. و همچنین اگر اشکالاتی در برنامه و یا ترجمه اجرام مشاهده می کنید در این سایت به ما اطلاع دهید تا در نسخه بعدی اشکالات بر طرف شوند.
سایت آسمان نم ا: http://asemanama.ir
صفحه آسمان نما در گوگل پلاس : https://plus.google.com/+AsemanamaIr/

در رسانه‌ها

نقد و بررسی آسمان نما

وسعت جهان هستی در ذهن هیچ انسانی نمی گنجد و یکی از اسرارآمیزترین نقاط آن، آسمان میباشد. حتما تا به حال درمورد کهکشان هایی که اطراف کهکشان ما و منظومه شمسی را احاطه کرده اند مطالبی شنیده اید و میدانید با وجود پیشرفت علوم فضایی، هرچند بشر توانسته دورترین نقاط آسمان را کشف کند اما هنوز به انتهای آن دست نیافته است و شاید یکی از دلایل علاقه دانشمندان به دنبال کردن این موضوع، همین باشد. اگر شما نیز به کاوش در کهکشان ها و آشنایی با آنها علاقه مند هستید، ما را در معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن اندرویدی “آسمان نما” همراهی کنید.

جعبه ابزار: اپلیکیشن هایی برای دوستداران ستاره شناسی و کشف راز آسمان ها

اگر از اپلیکیشن Sky Map گوگل استفاده کرده باشید، حتما با قابلیت های مفید آن آشنایی دارید. سازنده اپلیکیشن آسمان نما با ترجمه فارسی و معادل سازی Sky Map، تجربه استفاده از این اپلیکیشن خوب را برای کاربران فارسی زبان فراهم کرده تا راحت تر از قابلیت های آن استفاده کنند.

logo-enamad logo-samandehi