Grow Empire: Rome – گسترش امپراتوری: روم

Grow Empire: Rome – گسترش امپراتوری: روم

نسخهٔ ۱.۳۳.۵
نصب +۵۰۰ هزار
دسته‌بندی استراتژی
حجم ۸۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲ مهر ۱۴۰۲
Grow Empire: Rome – گسترش امپراتوری: روم

Grow Empire: Rome – گسترش امپراتوری: روم

Games Station Studio
نسخهٔ ۱.۳۳.۵
نصب +۵۰۰ هزار
دسته‌بندی استراتژی
حجم ۸۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲ مهر ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

شما سزار روم باستان هستید و باید همراه با جنگاوران خود، از سرزمینتان در برابر تمدین‌های دیگر محافظت کنید. در بازی Grow Empire: Rome مردم عادی را به جنگجویان خبره تبدیل کنید و در دل ایتالیا، یک حکومت قدرتمند و نفوذ‌ناپذیر تشکیل دهید!

 

بازی امپراطوری روم؛ جنگ در روم باستان

پس از موفقیت عظیم بازی کلش آف کلنز در سبک استراتژی، بسیاری از توسعه‌دهندگان سعی کردند با تقلید از این بازی، به موفقیت برسند اما در نهایت نتوانستند جای خود را در دل هواداران این سبک باز کنند. با این حال بازی Grow Empire Rome با رویکردی متفاوت و با ترکیب بازی‌های دفاع از قلعه و استراتژی، توانست به توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کند. بازی امپراطوری روم در بازار به نمره فوق‌العاده ۴.۸ دست پیدا کرده و می‌‌‌‌‌‌‌‌تواند تجربه‌ای ناب را به شما هدیه کند.

 

نقاط قوت و ضعف بازی Grow Empire: Rome

اما در همین ابتدا ببینیم این بازی چه جذابیت‌ها و چه نقاط ضعفی دارد؟!

 

جذابیت‌های بازی

 • چیدن استراتژی و دفاع از قلعه
 • بیش از ۱۵۰۰ چالش بقا
 • بیش از ۱۲۰ شهر اروپای باستان برای تسخیر
 • حالت دفاع از شهر
 • بیش از ۱۰۰۰ برزورسانی برای ساختمان‌ها و بناها
 • بیش از ۳۵ مدل نیروی جنگی که باید به دست بیاوری!
 • چهار جناح اروپایی که هر کدام ۱۲ نیروی جنگی مختلف دارند.
 • سلاح‌های باستانی مختلف و فیل جنگی
 • ۷ قهرمان با قابلیت‌های منحصر به فرد
 • بیش از ۱۸ مهارت که باید قفلشان را باز کنی!
 • بیش از ۶ مدل کارت افزایشی با سه سطح تقویت قدرت
 • کارت‌های تبدیل به نسخه‌های قدرتمندتر
 • وجود دو حالت حمله و دفاع
 • انیمیشن‌های جذاب
 • موسیقی متن بازی قابل قبول در مراحل مختلف
 • سیستم دریافت سکه با مشاهده تبلیغات
 • تغییر ظاهری سربازان و قلعه پس از آپگرید

 

نقاط ضعف

این بازی به طور کلی عملکرد قابل قبولی دارد و می‌تواند هفته‌ها شما را سرگرم کند. با این حال اگر گیمر سخت‌گیر و کمال‌گرایی هستید، شاید نقاط ضعفی که در ادامه می‌گوییم به چشمتان بیاید:

 • اگر دوست دارید یک بازی استراتژی سخت و بی‌رحم را تجربه کنید، بازی (حداقل تا پیش از مراحل پایانی) شما را ناامید می‌کند. بازی در مراحل ابتدایی به شدت آسان است و اگر نیروهای خود را به خوبی آپگرید کنید، احتمالا تا مرحله بیستم با چالش بزرگی طرف نشوید.
 • بخش حمله جذابیت کمتری در مقایسه با بخش دفاع دارد و ممکن است زمان بیشتری را صرف انجام ماموریت‌های دفاع از قلعه کنید.
 • بازی امپراطوری روم در زمینه گرافیک فنی و هنری عملکرد خیره‌کننده‌ای ندارد.
 • رومی‌ها در بازی به هیچ وجه از استراتژی‌های جنگی که به آن‌ها معروف بوده‌اند، استفاده نمی‌کنند و فقط به صورت گروهی به دشمنان حمله می‌کنند.
 • بازی در مراحل پایانی و تسخیر آخرین شهرها، به شکل بی‌رحمانه‌ای سخت می‌شود و تقریبا تسخیر کامل نقشه برای تعداد زیادی از گیمرها غیرممکن خواهد بود.

 

گیم‌پلی بازی؛ جذاب، بخشنده و درگیرکننده

همان طور که از نام بازی مشخص است، مراحل بازی در روم باستان جریان دارند. در ابتدای بازی قلعه شما توسط بربرها مورد حمله قرار می‌گیرد و باید با نیروهایی نسبتا ضعیف، از امپراطوری روم دفاع کنید.

با دانلود بازی Grow Empire Rome نباید توقع دقیق بودن جنگ‌ها و وقایع را از نظر تاریخی را داشته باشید. فضای بازی کارتونی و بامزه است و برخلاف روزهای اوج‌گیری امپراطوری روم، خبری از یک فضای جدی و پر از خون نیست. البته اگر دنبال یک بازی جدی‌تر با ژانر مشابه هستید، می‌توانید به پایین این صفحه بروید.

 

مراحل اول بازی بسیار ساده هستند

اگر بتوانید مراحل اول بازی را که بیش از حد ساده هستند تحمل کنید، می‌توانید از یک تجربه درگیرکننده و اعتیادآور لذت ببرید. بازی امپراطوری روم می‌تواند در برخی مراحل بیش از حد سخت شود اما خوشبختانه سیستم تبلیغات این بازی کاملا بخشنده است و می‌توانید با مشاهده تبلیغاتی کوتاه، جیب‌‌های سزار روم را پر از سکه‌های طلا کنید!

 

مکانیزم‌های بازی امپراطوری روم

تمرکز بازی امپراطوری روم روی تقویت ساختمان‌ها و دیوارها، دفاع از قلعه در برابر دشمنان، تقویت سربازان تهاجمی و نیروهای دفاعی و درنهایت حمله به دشمنان و به دست آوردن شهرهای آن‌ها است.

در ابتدای بازی بربرها به قلعه شما حمله می‌کنند و باید با رعیت‌های امپراطوری روم، به جنگ دشمنان وحشی خود بروید. نیروها و قلعه شما در ابتدا بیش از حد کسل‌کننده به نظر می‌رسند اما پس از حدود یک ساعت، می‌توانید پتانسیل واقعی رومی‌ها را کشف کنید.

شما باید ده موج از حمله بربرها را تحمل کنید تا بتوانید به مراحل دفاعی جدید بروید. اجباری در انجام پشت سر هم مراحل دفاعی وجود ندارد و می‌توانید پس از یک راند دفاع از قلعه و پیش از پایان ده راند، سراغ کشورگشایی بروید.

 

اهمیت بالای طلا و کریستال در بازی

همان طور که گفتیم این بازی می‌تواند در مواقعی بیش از حد سخت شود اما اگر به طلا توجه کنید، احتمالا هیچ وقت طعم شکست از بربرها را تجربه نخواهید کرد. توسعه بانک و شهرها را به هیچ وجه از یاد نبرید و همه سکه‌های خود را صرف آپگرید یک نیروی خاص نکنید.

در کنار طلا، کریستال هم یکی از منابع مهم این بازی است. با گذراندن هر ده مرحله، تعدادی کریستال به شما داده می‌شود که می‌توانید برای پیشروی در بازی از آن‌ها استفاده کنید.

 

کشورگشایی در بازی امپراطوری روم با وجود سختی

شما می‌توانید با دفاع از قلعه و کشتن دشمنان، خزانه روم را پر کنید. در کنار دفاع، می‌توانید با حمله به کشورهای همسایه، از آن‌ها خراج بگیرید و راحت‌تر موفق شوید. البته به یاد داشته باشید اگر شهرهای تسخیر شده را آپگرید نکنید، نمی‌توانید توقع دریافت سکه‌های زیادی را داشته باشید. می‌توان گفت حمله به شهرهای همسایه و آپگرید آن‌ها، به نوعی یک سرمایه‌گذاری بلندمدت و راهی برای کسب درآمد طولانی‌مدت است.

همچنین می‌توانید با در هم کوبیدن شورشی‌ها در شهرهای امپراطوری روم، کریستال به دست آورید. کریستال می‌تواند در آپگرید هیروها و بانک در بازی امپراطوری روم استفاده شود. بقیه آپگریدها هم توسط طلا انجام می‌شود.

 

آپگرید کردن نیروها، تجهیزات و دیوارها

یکی از جذاب‌ترین بخش‌ها در بیشتر بازی‌های استراتژی، آپگرید کردن نیروها و ساختمان‌ها است. در بازی Grow Empire Rome هم آپگرید نیروها لذت‌بخش و جذاب است. پس از شروع بازی امپراطوری روم، قلعه شما به هر چیزی شبیه است به جز یک قلعه و سربازانتان هم رعیت‌های بی‌پناهی هستند که هیچ قدرت خاصی ندارند. اما با گذراندن چند مرحله، می‌توانید یک قلعه مستحکم‌تر و نیروهایی متنوع‌ و قوی داشته باشید.

 

مراقب سخاوتمندی بازی باشید!

با پیشروی در بازی، قلعه و سربازان شما پیشرفته‌تر می‌شوند و می‌توانید بربرها را بسیار ساده‌تر از چیزی که فکر می‌کنید شکست دهید. تا مرحله دهم، دفاع از قلعه کار راحتی است و پس از پایان این ده مرحله، چالش‌های اصلی شما آغاز می‌شود.

این بازی سکه‌های نسبتا زیادی را برای مشاهده تبلیغات به شما می‌دهد و آپگرید نیروها و قلعه، به شدت آسان می‌شود. اگر می‌خواهید با مشاهده تبلیغات به سکه‌های طلا برسید، بهتر است به صورت اصولی آن‌ها را خرج کنید و تعادل مناسبی بین آپگرید قلعه و نیروها برقرار کنید تا بازی بیش از حد ساده یا سخت نشود.

 

آموزش بازی Grow Empire Rome

خوشبختانه در این بازی از پیچیدگی‌های عجیب خبری نیست و می‌توانید به راحتی وارد دنیای بازی گسترش امپراطوری روم شوید و دشمنان خود را به زانو در بیاورید. در مراحل دفاعی موج‌هایی از دشمنان به سمت قلعه شما می‌آیند و باید با استفاده از کمان‌داران، برج‌های دفاعی و البته نیروهای کمکی با چنگ و دندان از قلعه خود دفاع کنید.

کمان‌داران به صورت خودکار به دشمنان حمله می‌کنند اما برای حمله برج دفاعی به دشمنان، باشد روی گزینه حمله بزنید. شما چهار نوع نیروی پشتیبانی هم دارید که می‌توانید با انتخاب آن‌ها، دستور حمله را صادر کنید. در ابتدا می‌توانید دو گروه نیرو برای دفاع از قلعه ارسال کنید و بعد از آن باید منتظر پر شدن نوار مربوط به ارسال نیرو بمانید.

 

حمله به دشمنان در بازی

دفاع از قلعه در ابتدای بازی امپراطوری روم بسیار ساده‌تر از حمله به دشمنان به نظر می‌رسد. شاید یک یا دو حمله اول شما موفقیت‌آمیز باشند اما اگر می‌خواهید همچنان به تار و مار کردن دشمنان ادامه دهید و شهرهای بیشتری را تسخیر کنید، باید به آپگرید نیروها توجه ویژه‌ای داشته باشید. همچنین در کنار آپگرید کردن، باید نیروهای جدیدی را هم باز کنید تا بتوانید بهتر حمله کنید.

 

نقاط قوت بازی Grow Empire Rome

 • وجود دو حالت حمله و دفاع
 • انیمیشن‌های جذاب
 • موسیقی متن بازی قابل قبول در مراحل مختلف
 • سیستم دریافت سکه با مشاهده تبلیغات
 • تغییر ظاهری سربازان و قلعه پس از آپگرید
 • وجود بیش از ۱۲۰ شهر برای تسخیر
 • قهرمان‌ها، سربازها، کارت‌ها، آپگریدها و ... بی‌شمار در بازی

 

دانلود بازی Grow Empire Rome از بازار

این بازی گیمز استیشن استودیو کاملا سرگرم‌کننده، بخشنده، گاهی بی‌رحم و به طور کلی جذاب است. بازارگردهایی که بازی گسترش امپراطوری روم را نصب کرده‌اند، علاقه زیادی به این بازی نشان داده‌اند و این بازی نمره بسیار خوب ۴.۸ از ۵ را کسب کرده است.

Grow Empire Rome یکی از معدود بازی‌های رایگان اندرویدی است که با تبلیغات شما را شکنجه نمی‌کند! همچنین خلاقیت توسعه‌دهندگان باعث شده این بازی، تجربه‌ای تازه را در اختیار استراتژی‌بازها قرار دهد. پس اگر توقع شما از یک بازی اندرویدی سرگرم شدن است، باید همین حالا سراغ نصب بازی گسترش امپراطوری روم از بازار با اینترنت نیم‌بها بروید.

 

سوالات متداول

آیا بازی امپراطوری روم مود شده با الماس بی نهایت، ارزش دانلود دارد؟

دانلود و نصب نسخه هک‌ شده بازی‌ها با توجه به خطرات امنیتی پیشنهاد نمی‌شود. این بازی رومی هم بیش از حد بخشنده است و احتمالا تماشای چند تبلیغ ساده در کنار ساده‌تر کردن بازی، گوشی شما را هم از هک شدن به دلیل نصب نسخه مود شده نجات دهد!

آیا در این بازی باید با دیگر کاربران رقابت کنیم؟

خیر، رقیب شما در این بازی هوش مصنوعی است و خبری از رقابت با انسان‌ها و تسخیر شهرهایشان نیست.
نظرات کاربران - ۱۵،۰۰۴ رأی
۴.۸ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
پارسا
پارسا
۱۴۰۱/۱۱/۰۳
عالییییی
رضاپوراسعدی
رضاپوراسعدی
۱۴۰۱/۰۵/۲۲
عالی بود
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۱/۰۶/۳۰
عالیهست