مهمان اصغرآقا (عروسی)

مهمان اصغرآقا (عروسی)

نسخه ۱.۱۶
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰
هزار
نصب فعال
تفننی
دسته
۲۳
مگابایت
حجم

هممون خونه اصغرآقا دعوتیم!

مهمان اصغرآقا، یه بازی جذاب و بامزه است که ما در نقش مهمان، باید از میوه ها، آجیل ها و شیرینی های خونه اصغرآقا یواشکی بخوریم! باید خیلی حواسمونو جمع کنیم که اصغر آقا نفهمه، چون اگه بفهمه جلوی بقیه بدجوری ضایع می شیم...

این بازی با گرافیک بسیار زیبا طراحی شده و دیالوگ هایی که بین افراد خانواده و میزبان رد و بدل میشه، فضای جالبی رو به بازی اضافه می کنه، دیالوگ هایی از همه جا و همه چیز، از یارانه گرفته تا ورشکستگی آمریکا!! ;-)

در این بازی سه مرحله متفاوت، با میزبان های مختلف و دیالوگ های مختلف طراحی شده که شما رو ساعت ها سرگرم می کنه. 

امیدواریم از این بازی در کنار خانواده لذت ببرید 
لطفا با نظرات خوبتون از ما حمایت کنید ;)

در رسانه‌ها

مهمونی پر ماجرا - مهمان اصغرآقا زیر ذره بین

اگر طرفدار بازی های تفننی و امتیازی هستید، این مقاله را از دست ندهید. امروز ذره بین، قصد معرفی، نقد و بررسی بازی مهمان اصغر آقا را دارد. یک بازی با گرافیک دو بعدی و در عین حال بسیار با کیفیت که ساعت ها شما را سرگرم خواهد کرد. لطفا در ادامه برای نقد و بررسی بازی مهمان اصغرآقا با ذره بین همراه باشید.

مهمان اصغر آقا!

در این بازی شما به مهمانی خانه اصغر آقا دعوت شده‌اید. دست بر قضا اصغر آقا زیاد آدم مهمان نوازی نیست و دلش نمی‌آید مهمان‌ها به خوراکی‌های روی میز دست بزنند. هرچند شما نباید این موضوع را جدی گرفته و اتفاقاً برعکس، باید تا جایی که می‌توانید به خوراکی‌های اصغر آقا دستبرد بزنید. فقط مراقب باشید، اگر اصغر آقا مچ شما را حین برداشتن خوراکی‌ها بگیرد، حسابی ضایع‌تان می‌کند!

معرفی بازی مهمان اصغر آقا

همه ما استودیوی گلیم گیمز را با بازی‌های موتوری و هی تاکسی می‌شناسیم. بازیهایی در سبک رانر دو بعدی که توانستند با گرافیک کارتونی بامزه و استفاده از دیالوگ‌های جالب و خنده‌دار و همچنین پرداختن به هنجارهای روز جامعه ایرانی جای خود را در میان بازیکنان ایرانی باز کنند. "مهمان اصغر آقا" آخرین ساخته‌ی این استودیوی موفق است که همان فرمول قبلی را اینبار در قالبی جدید به مخاطب ارائه می‌دهد.

معرفی بازی موبایل ایرانی «مهمان اصغر آقا»: شیرجه به سمت آجیل!

یکی از لذت‌های دید و بازدید در دوران عید نوروز، خوردن آجیل و میوه‌ای است که از سوی میزبان به شما تعارف می‌شود. از همین رو تیم EMC از این لذت دور همی بیشترین استفاده را کرده و دست به طراحی بازی «میهمان اصغر آقا» زده است.

بازی مهمان اصغرآقا ۰ تا ۱۰۰ با هات اپ نیوز

کافیست نگاهی گذرا به صنعت بازیسازی در دنیا آنهم در بستر موبایل داشته باشیم، علی رغم اینکه این بخش نسبتا جوان می باشد اما یقینا سهم بازار قابل توجهی را در گوشی های هوشمند بدست آورده است. حضور تعداد زیاد کمپانی ها و استودیوهای بازیسازی، نشان دهنده توجه ویژه به این بخش می باشد. شاید جالب باشد بدانید نکته قابل تامل در همه بازی های موفق ساخته شده جدا از بحث های فنی، اجرای ایده ای جذاب و جدید بوده است که مخاطبان بازی های موبایلی را به سمت خود کشانده است. شرکت های بزرگ و کوچک در سرتاسر دنیا با ارائه بازی هایی متنوع سعی در جذب حداکثری کاربران دارند که این امر چالشی بزرگ برای سازندگان وطنیست که تمام تلاش خود را جهت ارائه بهترین ها می کنند! توجه به علائق و سلیقه های متفاوت کاربران ایرانی نکته ایست که برای رسیدن به موفقیت باید بسیار به آن توجه نمود. در طول سال گذشته منتخبی از بازی های خوب ایرانی را در هات اپ نیوز معرفی کردیم که اکثر آنها در حال حاضر از لحاظ تعداد کاربران فعال در زمره بهترین ها هستند. در این مطلب هم قصد داریم تا بازی جدید سازندگان بازی معروف و محبوب موتوری را برایتان بررسی نماییم. یک بازی با ایده ای جذاب و هماهنگ با حال و هوای نوروز که قطعا به جذابیت های آن افزوده است. اگر علاقه مند هستید با نقد و بررسی بازی مهمان اصغرآقا با هات اپ نیوز همراه باشید.

معرفی بازی مهمان اصغرآقا؛ یورش نهایی

شخصیت اصلی و پرخور داستان ما با خانواده به منزل یکی از آشنایان رفته و پس از طی فرآیندهای روبوسی و احوال پرسی، که البته در بازی نشان داده نمی شود و حدس ماست، چشمش به خوراکی های خانه می افتد. بنابراین تصمیم می گیرد تا با روش های جیمز باندی، جدی می گوییم، دلی از عزا در بیاورد.

logo-enamad logo-samandehi