Super Call

Super Call

نسخهٔ ۱.۱
۸۰۰۰ تومان
+۱۰۰
نصب
ابزارها
دسته‌بندی
۶۰۸ کیلوبایت
حجم
Super Call

Super Call

اکباتان
نسخهٔ ۱.۱
۸۰۰۰ تومان
+۱۰۰
نصب
ابزارها
دسته‌بندی
۶۰۸ کیلوبایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

این نرم افزار بصورت اختصاصی برای کاربران فارسی زبان تهیه شده و برای اولین بار فقط در کافه بازار منتشر می شود، این نرم افزار دارای چندین ویژگی فوق العاده است که هریک میتواند خود نرم افزار جداگانه ای باشد است لطفا توضیحات را تا آخر بخوانید،

احتمالا تا به حال نرم افزار های زیادی برای مدیریت تماس ها، ضبط تماس ها و بلاک کردن مزاحمین دانلود و یا تهیه کرده اید، این نرم افزار یکی از بهترین، سریع ترین و کم حجم ترین نرم افزار های مدیریت تماس برای کاربران فارسی زبان است. که کیفیت ضبط مکالمات، طراحی و ویژگی های آن بسیار جذاب و کاربردی است.

+ به کمک این نرم افزار می تواند بدون هیچگونه علامت و یا هشدار و یا صدای بوق با بالاترین کیفیت بصورت خودکار مکالمات خودر را ضبط کنید و به راحتی از دورن نرم افزار بر اساس تاریخ و ساعت ضبط شده به مکالماتی که ضبط کرده اید دسترسی داشته باشید.

+ به کمک این نرم افزار میتواند مخاطبین خود و یا مزاحمین خود را به راحتی بلاک کنید و در صورت نیاز بدون حذف لیست سیاه آن ها را بصورت موقت از بلاک شدن خارج کنید.

+ به کمک این نرم افزار می توانید حالت تماس افراد با خودتان را در 3 مد عادی، مشترک مورد نظر خاموش می باشد، امکان برقراری ارتباط وجود ندارد قرار دهید و بدون زحمت از شر مزاحمین خود خلاص شوید، دقت کنید برای برگشت به حال معمولی باید از گزینه عادی استفاده کنید.

+ به کمک این نرم افزار می توانید سابقه تماس های دریافتی و یا تماس های گرفته شده را در قالب تاریخ شمسی مشاهده کنید که برای کاربران فارسی زبان بسیار ضروری می باشد، احتمالا قبلا نیاز نیاز پیاده کرده باشد تا معادل شمسی یکی از مکالماتتان را مشاهده کنید، ازین پس نگران نباشید این نرم افزار کلیه ی سوابق تماس گوشی شما را بصورت مجزا نگهداری می کند پس نگران حذف شدن آنها از لاگ گوشی نباشید.

- آموزش کار با این نرم افزار

بعد از نصب و اجرای نرم افزار از سمت چپ بر روی آیکن چرخ دنده کلیک کنید تا به تنظیمات برنامه وارد شوید.
در این بخش میتواند قابلیت ضبط خودکار تماس ها را فعال و یا غیر فعال کنید.

همچنین در این بخش میتوانید قابلیت لیست سیاه را فعال کنید، پس از فعال کردن این ویژگی هر زمان در صفحه ی اول برنامه به بخش مخاطبین وارد شوید و مخاطبی را به برنامه معرفی کنید در صورت تماس با شما بلاک می شود.

در بخش تنظیمات می تواند تلفن خود را به حالت مشترک مورد نظر خاموش می باشد منتقل کنید تا شر مزاحمین از سر شما کم شود و یا در صورت نیاز گوشی خود را به حالت برقراری ارتباط وجود ندارد منتقل کنید، دقت کنید برای برگشتن به حالت پیش فرض باید گزینه ی عادی را انتخاب کنید.

در بخش تنظیمات در صورتی که مکالمه ای ضبط شود می توانید به آن دسترسی داشته باشید و یا آن را به راحتی حذف کنید.


 


 


 


 

نظرات کاربران - ۱۷ رأی
۳.۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
m.kermany
m.kermany
۱۳۹۶/۰۳/۲۸
خیییییییییییلی علی پشتیبانی هم عالی بود اولین برنامه ای هست که خیلی سریع جواب ایمیل من رو دادن و خیلی دقیق راهنمای کردن موفق باشید
طاها
طاها
۱۳۹۴/۰۸/۱۶
سلام چرا من گزینه ضبط مکالمات رو فعال میکنم هنگام تماس از گوشیم نه صدا میره نه صدا میاد
MehraN CzaR
MehraN CzaR
۱۳۹۴/۰۴/۲۳
در کل باید بگم چیز مزخرفیه و فکر میکنم اون ۱۰۰۰تومن و آتیش میزدم راضی تر بودم اما یه قابلیت خوب داره که میگه گوشی خاموشه اما میتونی اس بدی!