بازاره | خرید فروش استخدام خدمات

بازاره | خرید فروش استخدام خدمات

نسخه ۲.۱
۱۰۰
نصب فعال
خرید
دسته
۴
مگابایت
حجم


درباره بازاره:

بازاره یک بازار مجازی بزرگ برای ثبت آگهی یا جستجو در بین هزاران آگهی نیازمندی از قبیل کالا های نو و دست دوم، املاک، خودرو، استخدام و همچنین خدمات گوناگون دیگر است. شما می توانید همزمان از وبسایت بازاره به نشانی www.bazareh.com نیز برای ثبت یا بررسی آگهی ها استفاده کنید. لطفا پس از دانلود و استفاده از برنامه نظراتتان را از طریق اپ، وبسایت یا ایمیل bazareh@yahoo.com با ما در میان بگذارید.


چرا بازاره؟ 

با گسترش روزافزون اپلیکیشن های نیازمندی و املاک، انتخاب یک اپ کارامد این روزها کاری دشوار است، بخصوص اینکه خیلی از این برنامه ها نه تنها در زمانی کوتاه و غیر اصولی صرفا برای ورود به بازار درست شده اند، بلکه خیلی وقت ها فاقد عملکرد صحیح نیز می باشند. اپ بازاره اما، اگرچه در وحله اول ممکن است مانند یکی از صدها اپ موجود در بازار به نظر رسد، نکات مهمی آنرا از دیگر اپ ها کاملا متمایز میکند: 

• تکنولوژی روز:

بازاره با استفاده از به روزترین تکنولوژی ها و ساختارهای مدرن برنامه نویسی، یک تجربه کاربری بی نظیر و سریع را به ارمغان آورده است. ما با استفاده از بهترین فناوری های روز جهان، بالاترین امنیت، سرعت و امکانات را فراهم کرده ایم، و وقتی صحبت از سرعت به میان آید، برای ما ثانیه ها نیز ارزشمند هستند، زیرا به هر ثانیه از وقت کاربرانمان اهمیت می دهیم.  

• ماندن در صدر:

ما بر این باوریم بهترین بودن تنها با در اختیار داشتن فناوری روز به دست نمی آید، بلکه ماندن در صدر تکنولوژی نیز به همان اندازه مهم است. در بازاره، با رصد مداوم جدیدترین تکنولوژی ها در دنیا، همیشه با آخرین تحولات همراه و همگام هستیم و آن ها را در برنامه به کار می بندیم. 

• مشتریان بهترین مشاوران ما: 

 کاربران بازاره از مهمترین مشاوران ما در توسعه یک برنامه فوق العاده هستند و ما همیشه برای شنیدن نظرات شما برای خلق مشترک امکاناتی بی نظیر و بهبود کیفیت برنامه بازاره آماده ایم. 


استفاده: 

چنانچه به دنبال کالا و یا خدمات بخصوصی می گردید، می توانید با رجوع به دسته بندی های گوناگون که در بالای صفحه قابل مشاهده است، به جستجوی آن بپردازید. به عنوان مثال، برای یافتن یک ملک اجاره ای کافیست به دسته بندی املاک / اجاره خانه و آپارتمان رفته و با کمک ابزارهای دیگر جستجوی خود را برای یافتن نتیجه دقیق تر، به بخش جغرافیایی مورد نظر، کاربری ملک، سن بنا و غیره، محدود کنید. همچنین با وارد کردن کلمات کلیدی در نوار جستجو، به سرعت قادر به یافتن موارد موجود در سایت خواهید بود. هر کدام از آگهی ها را که مناسب دانستید می توانید با کلیک بر روی ستاره کنار آن، مورد را نشانه گذاری کنید تا در هر زمان قادر به مقایسه یا بررسی مجدد باشید. گام بعدی تماس با آگهی دهندگان جهت کسب اطلاعات بیشتر و کم و کیف مورد آگهی، و نیز توافق اولیه در مورد شرایط و قیمت معامله است.


هشدار:

توصیه موکد بازاره اینست که فقط و فقط امور نهایی معامله را به صورت حضوری انجام دهید، از واریز هر مبلغی پیش از انجام معامله و از راه دور خودداری نموده، و تنها پس از اطمینان از همه جوانب نسبت به بستن معامله اقدام نمایید. بدیهی است که بازاره تنها یک مرجع نیازمندی ها می باشد که امکان ارتباط بی واسطه طرفین معامله به یک را فراهم می کند. از این رو هیچ گون انتقال پول از سایت ما صورت نگرفته، و ما در هیچ معامله ای ذینفع نیستیم و مسئولیتی بابت هر گونه تخلف احتمالی متوجه بازاره نخواهد بود.

logo-enamad logo-samandehi