فوتبال فیفا

فوتبال فیفا

نسخه ۱۴.۱.۰۰
+۱۰۰
هزار
نصب فعال
ورزشی
دسته
۸۹
مگابایت
حجم

توجه: این بازی پس از نصب نیاز به دانلود دیتا دارد و بر روی دستگاه‌هایی که سخت‌افزار قوی ندارند ممکن است مقداری کند اجرا شود.

بازی فیفا برای موبایل هیجان‌انگیز و معتبرترین بازی فوتبالی است که تا به حال تجربه‌اش کرده‌اید! آیتم رایگان کریستیانو رونالدو را دریافت کنید تا بتوانید تیم خود را بسازید و آن را مدیریت کنید. به بازیکنان آموزش و تمرین دهید تا تبدیل به سوپر استار شوند، به تیم حریف حمله کنید و هر روز شاهد محتوای جدیدی برای کل فصل باشید. باید بگوییم حجم دانلود بازی زیر ۱۰۰ مگابایت است.

بازی دارای حالت‌های مختلف است و فرقی نمی‌کند در فوتبال یک حرفه‌ای کارکشته باشید یا تازه به جمع علاقه‌مندان پیوسته باشید، فیفای موبایلی قطعا مرجع خوبی برای شماست.

تیم غایی خود را بسازید: از بین ۵۵۰ گزینه  شامل ستاره‌های قدیمی و جدید فوتبال، ۱۱ بازیکن خود را انتخاب کنید. با مدیریت درست تیم خود و چیدن تاکتیک قبل از هر بازی به بهترین تیم تبدیل شوید.

حمله کنید تا پیروز شوید: با نوآوری و انتخاب حالت حمله، بر ۹۰ دقیقه بازی مسلط شوید، در جدول رده‌بندی بالا بروید و جوایز فصلی دریافت کنید.

ارتباط خود را با فوتبال واقعی حفظ کنید و مهارت‌های خود را در حالت کمپین تک‌نفره بیازمایید.

به لیگ بپیوندید و جهان را تسخیر کنید: با پیوستن به لیگ این امکان را پیدا می‌کنید که با دوستان یا بازیکنانی از سراسر جهان به رقابت بپردازید. در لیگ‌های داخلی و جهانی مهارت‌های خود را بیازمایید و بازیکنان خود را به عنوان بهترین به جهان معرفی کنید.

این بازی برای اجرا نیاز به اینترنت دارد.

logo-enamad logo-samandehi