Parallyzed

Parallyzed

نسخه ۲.۰.۸
۱
هزار
نصب فعال
امتیازی
دسته
۶۵
مگابایت
حجم

آن زمان که حسادت همه‌جا را فراگرفته بود، قرمز، خواهر آبی‌اش را هل می‌دهد و او فلج می‌شود. پس از آن قرمز متوجه می‌شود که می‌تواند وارد ذهن خواهرش شده و به او کمک کند تا از کما بیرون بیاید و به زندگی روزمره‌اش ادامه دهد.

در بازی جذاب Parallyzed، که به سبک Runner و ماجراجویی است، شما با خواهران دوقلویی همراه می‌شوید که به رنگ‌های آبی و قرمز بوده و هر کدام دارای شخصیت و ویژگی‌های متفاوتی هستند.

مهم‌ترین ویژگی این دو خواهر، امکان جابجایی و تغییر بین بدن‌هایشان است. به این ترتیب که قرمز می‌تواند در بدن آبی قرار بگیرد و یا برعکس. شما باید از این قابلیت استفاده کرده و مراحل ماجراجویانه را پشت سر بگذارید.

در رسانه‌ها

معرفی بازی موبایل Parallyzed

بازی‌‌‌های کوچکی که صفحه‌های فروشگاه گوگل پلی را پر کرده‌اند گاهی دارای نوآوری‌های کوچکی هستند که از دیدگان بازیکنان مخفی می‌مانند. بازی اندروید و آیفون Parallyzed از همین دست بازی‌های ویدیویی است که هرچند بازیکنان زیاد از آن استقبال نکرده‌اند؛ اما منتقدین با دیدی مثبت به بررسی آن پرداخته‌اند. Parallyzed روایتگر حسادت میان دو خواهر به رنگ‌های قرمز و آبی است. زمانی که آنها در حال تاب‌بازی‌ هستند، حسادت خواهر قرمز رنگ به عنوان نماد خون باعث می‌شود تا او خواهر آبی رنگ (نماد آسمان) را از روی تاب هل دهد و به زمین بیندازد. اما این حسادت کودکانه نتیجه‌ای جز به کما رفتن خواهر آبی رنگ نداشت.

Parallyzed: داستان حسادتی خواهرانه!

پرلایزد یک بازی پلتفرمر عجیب و غریب و در عین حال جذاب است. داستان بازی، داستان یک حسادت خوهرانه است. حسادتی که برای یکی از خواهرها عواقب شومی به همراه دارد. یکی از بزرگ‌ترین وجوه تمایز این بازی (این بازی وجه تمایزات زیادی با عناوین دیگر دارد!) کنترل هم‌زمان دو کاراکتر است! یه لحظه غفلت در این بازی کافی است تا یکی از این دو شخصیت با یکی از موانع مسیر برخورد کرده تا دوباره همه چیز از اول شروع شود! با ما در ادامه همراه باشید.

معرفی بازی Parallyzed؛ خواهران قریب

Parallyzed تنها یک عنوان معمولی با المان های نوآورانه نیست؛ با یکی از پدیده های امسال رو به رو هستید. کافیست چند ثانیه وقت خود را پای بازی بگذرانید تا راه یابی Parallyzed به بهترین های فستیوال گوگل را درک کنید. خیلی دوست داریم با تجربه بقیه بازی های جشنواره، ببینیم آن ها چگونه توانسته اند این اپلیکیشن را کنار بزنند. Parallyzed عنوانی است که پس از اتمامش با خود می گویید کاش مرحله های بیشتری برای انجام وجود داشت.

logo-enamad logo-samandehi