گیم لند (سرزمین بازی)

گیم لند (سرزمین بازی)

نسخه ۲.۳.۱
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
هزار
نصب فعال
کلمات و دانستنی‌ها
دسته
۱۹
مگابایت
حجم

✪ بازی کنید، پول دربیارین، لذت ببرید! ☺️

◈ در بازی های شهرکلمات ، شما به هر تعداد دفعه ای که دوست دارید میتونید در این بازی ها بازی کنید و این بازی به این صورت هست که شما جایزه مرحله ای رو دریافت میکنید که جواب صحیح داده باشید و انصراف از ادامه رو انتخاب کنید و یا در صورت عدم پاسخ صحیح جایزه آخرین مرحله امنی رو که پاسخ صحیح داده باشید رو دریافت میکنید. یادت باشه مرحله آخر این بازی یه جایزه عالی انتظارت رو میکشه!!!


◈ در بازی های گروهی ، طریقه بازی به این صورته که روزانه چند بازی وجود داره که هر کدوم جایزه مخصوص خودشو داره شما تا آخر زمان تعیین شده فرصت دارید که بازی کنید و اگر جزء برنده ها باشید پایان زمان مورد نظر جایزه بین شما و دیگر برنده ها تقسیم خواهد شد...


درآمدت که به 20 هزار تومان رسید به حسابت واریز میشه!   シ

◈ فلسفه بازی در طول تاریخ سرگرمی و تفریح بوده است اما همیشه باید مواظب زمانمان باشیم که کجا آن را می گذرانیم چون بزرگ ترین حسرت ها در طول تاریخ نسبت به گذر عمر بوده است؛ پس بیایین بازی ای انجام بدین که براتون سود داشته باشه!

◈ گیم لند بازیهای مهیجی داره که شما با بازی کردن می تونید کسب درآمد کنید! چی بهتر از این واقعا؟ هم بازیه هم کسب درآمد..

◈ بازی های ما شبیه همون بازی هایی است که معمولا همه هر روز بازی می کنند ولی با یه تفاوت خیلی بزرگ که پولم درمیارد! برای کسی که برای وقتش ارزش قائله این فوق العاده است!

🕜 پس وقت را از دست ندین و همین حالا امتحانش کنید!


✌️ گیم‌لند، اپلیکیشنی به سوی موفقیت!گیم‌لند رو در شبکه‌های اجتماعی با آیدی زیر دنبال کنید:

@Games_Land1
logo-enamad logo-samandehi