ضرب المثل های ترکی آذربایجان

ضرب المثل های ترکی آذربایجان

نسخه ۱.۳
۱
هزار
نصب فعال
سرگرمی
دسته
۲
مگابایت
حجم

ضرب المثل سخن كوتاه و مشهوري است كه به قصه اي عبرت آميز يا گفتاري نكته آموز اشاره مي كند ، ضرب‌المثل نمونه هایی مشخص و برجسته از فرهنگ عامیانه اند. بسیاری از مثل ها چکیده یک داستان بلند عامیانه اند، ضرب‌المثل در کوتاه ترین و زیباترین شکل بر زبان خاص و عام جاری اند. هر قدر تاريخ تمدن ملتي طولانی تر باشد بيشتر حادثه در آن پيدا شده و مثل هاي (ضرب‌المثل) بيشتري در آن وجود دارد .


ضرب‌المثل ها بیان‌کننده‌ی تاریخ و فرهنگ هر قوم و ملتی هستند که نکات پند، نصیحت یا حکمتی در خود نهفته دارند و با کلامی شیرین و طنز مفهوم خود را می‌رسانند.


در این مجموعه«ضرب المثل های آذربایجان»  سعی کردیم ضرب المثل که به زبان ترکی آذربایجانی میشود آتا بابا سوزلری «آتا سوزلری» را ما سعی کردیم مثل های ترکی آذربایجانی را با کوچکترین کم و کاستی جمع آوری نماییم ودر قالب یک نرم افزار «ضرب المثل های آذربایجان» به شما دوستان و علاقه مندان عزیز عرضه نمایید امید واریم که این نرم افزار مورد پسند شما قرار بگیرید.


در ضمن با توجه به تاریخچه دیرینه و کهن آذربایجان ما نیز می دانیم که این مجموعه کامل نمی باشد انشا الله با همکاری دوستان عزیز و سعی و تلاش ما این مجموعه«ضرب المثل های آذربایجان» کاملتر و بروز تر خواهد شد دوستانی که شرایط و زمان کافی برای همکاری با ما دارند می توانند به وب سایت یا پست الکترونیکی ما رجوع نمایید و فرم هکاری را تکمیل و برای ما ارسال نمایید و نیز دوستانی که زمان  لازم را ندارند ممنون می شویم مارا با نظرات و امتیاز دهی خودتان در این راه یاری نمایید تا این مجموعه «ضرب المثل های آذربایجان» را بهتر کاملتر نماییم پیشاپیش از همکاری تمام دوستان تشکر می کنم


وب سایت : http://www.developerapp.ir


وب سایت : http://www.developerweb.ir


پست الکترونیکی : info@developerapp.ir


پست الکترونیکی : info@developerweb.ir


مرجع :https://tr.wikiquote.org

برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده

بیشتر
logo-enamad logo-samandehi