504 واژه ضروری در دیکشنری لانگمن

504 واژه ضروری در دیکشنری لانگمن

نسخه ۴
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۲
مگابایت
حجم

شما می توانید فلش کارت های حرفه ای 504 واژه را از اینجا دریافت نمایید.

ما در این برنامه مطالب مهم کتاب 504 Absolutely Essential Words را جمع آوری نموده ایم به طوری که شما با داشتن آن قادر خواهید بود در هر جا و مکانی به مطالعه این کتاب بپردازید و لغات آن را در حافظه خود تثبیت نمایید. ویژگی های این برنامه به شرح زیر می باشند:

شما می توانید برای مشاهده مشخصات کامل تری از برنامه به وب سایت ما مراجعه نمایید.

- این برنامه در برگیرنده تمام 42 درس این کتاب می باشد. به علاوه، این برنامه شامل 125 لغت مشکل اما ضروری که در ویرایش جدید کتاب 504 واژه معرفی شده اند، می باشد.

- هر درس شامل 12 لغت و یک داستانک می باشد که تمام لغات آن درس، در آن داستانک به کار برده شده اند.

- در هر داستانک کلمات جدید هایلایت شده اند. به طوری که با کلیک بر روی هر کلمه تعریف آن کلمه برای شما زیرنویس خواهد شد. به این ترتیب دیگر نیازی نخواهد بود که برای مشاهده تعریف هر کلمه به بخش کلمات مراجعه نمایید.

- هر لغت دارای تلفظ نوشتاری (فونوتیک) و شنیداری می باشد.

- به همراه هر لغت سه مثال آورده شده است که شما را با کاربرد آن لغت در جمله بیشتر آشنا می نماید. در این نرم افزار امکان تلفظ هر مثال به صورت شنیداری نیز تعبیه شده است.

- در پایین هر لغت دکمه ای قرار داده شده است که با فشردن آن تعریف آن لغت در دیکشنری لانگمن (Longman) به همراه ترجمه فارسی آن به کاربر نشان داده می شود. بدین ترتیب شما با جنبه های معنایی بیشتری از هر لغت آشنا خواهید شد.

- در پایین هر لغت دکمه ای قرار داده شده است که با فشردن آن مثال های دیگری از کتاب، که آن لغت در آن ها استفاده شده است را به کاربر نشان می دهد. به این ترتیب شما با کاربرد آن لغت در مثال های بیشتری آشنا خواهید شد. در این بخش نیز شما می توانید با کلیک بر روی هر مثال، تلفظ صوتی آن را بشنوید.

- در این نرم افزار شما قادر خواهید بود که لغات مشکل را برای مطالعه بیشتر در دو گروه دسته بندی نمایید.

- ابزار جستجو در بین کلمات کتاب، مجهز به پیشنهاد دهنده جستجو می باشد که به شما کمک خواهد کرد کلمه مورد نظر خود را به راحتی و سرعت بیابید. شما حتی قادر خواهید بود در خارج از نرم افزار و از طریق ابزار جستجوی گوشی خود، در بین کلمات کتاب جستجو نمایید. تنها کافیست این نرم افزار را به لیست نرم افزارهای جستجو شونده گوشیتان اضافه نمایید.

- امکان استفاده از نرم افزار در حالتی که گوشی آفلاین است برای تمامی نسخه های آندروید.

- پشتیبانی از آندروید 2.2 و بالاتر.

شما می توانید برای مشاهده مشخصات کامل تری از برنامه به وب سایت ما مراجعه نمایید.

شما می توانید فلش کارت های حرفه ای 504 واژه را از اینجا دریافت نمایید.

لازم به توضیح است که در این نرم افزار تنها پنج درس اول کتاب به صورت رایگان قابل استفاده می باشند. شما می توانید از طریق پرداخت درون برنامه ای اقدام به فعال سازی بقیه ی درس ها نمایید.

 

logo-enamad logo-samandehi