غلط دونه

غلط دونه

نسخه ۱.۰.۸.۲
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵۰۰
نصب فعال
سرگرمی
دسته
۱۰
مگابایت
حجم

غلط دونه با همه فرق داره!
سه تا بخش مختلف داره برای بازی.
جدول رده بندی داره. اونم دو تا!!!


بیشتر از ۶۰۰ مورد عکس و کلی معما و غلط نامه ی متنی داریم که هر ۲ هفته آپدیت میشه و یه جوریه که کلا بازیتون همینطوری ادامه داره.
با توجه به نظرات شما کاربران عزیز تصمیم گرفتیم که آیکون بازی رو عوض کنیم و داریم رووش کار میکنیم. حالا اگر شما هم ایده ای در این زمینه دارید با ایده هاتون به ما کمک کنید که یه آیکون خفن برای بازی بزاریم.

تازه قراره بخشای جدید دیگه ای هم بهش اضافه بشه پس عجله کنید که جام قهرمانی غلط دونه رو به دست بیارید و منتظر یه آپدیت ویژه و بخشای باحال جدید هم باشید.

بخش رده بندی یا همون رنکینگ رو هم گذاشتیم برای اینکه شمایی که خیلی کارت درسته بتونی خودت رو با بقیه مقایسه کنی و ببینی که بقیه نسبت به تو چقدر ضعیف تر یا قوی ترن.

اگه به مغزت خیلی فشار آوردی و دیدی باز هم نمیتونی مراحل رو رد کنی میتونی از راهنما استفاده کنی و اگه خیلی مشتاقی که زودتر همه چیزو بدونی و مراحل برات باز شن میتونی از بخش VIP استفاده کنی و بری به همه دوستات پُز بدی که زودتر از اونا تموم کردی.

درضمن امتیازدهی یادتون نره!
کامنت هم بزارید برامون لطفاً و بگید که دوست دارید چه تغییراتی ببینید توو بازی، یا اگه موردی بود که دوست داشتین، بگید که توو برنامه های بعدیمون هم رعایتش کنیم.
اینم یه نظر سنجی در راستای دونستن نیاز های شما:
http://goo.gl/ZJR6CQ
مرسی :-)

logo-enamad logo-samandehi