Draw A Line Puzzle

Draw A Line Puzzle

Version ۱.۲۷
نصب +۱۰ هزار
Category معمایی
Size ۶۲ مگابایت
Last Update ۲۶ تیر ۱۴۰۳
Draw A Line Puzzle

Draw A Line Puzzle

Bravestars Publishing
Version ۱.۲۷
نصب +۱۰ هزار
Category معمایی
Size ۶۲ مگابایت
Last Update ۲۶ تیر ۱۴۰۳
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

با دانلود بازی Draw A Line Puzzle می‌توانید غرق در دنیای معماهای منطقی و جذاب شوید و از روند حل کردن آن‌ها نهایت لذت را ببرید. این بازی به عنوان یک تست هوش بوده که می‌تواند خلاقیت شما را در مراحل مختلف، شکوفا کند.

 

ویژگی‌های بازی

  • بازی فکری برای هوش و خلاقیت
  • گیم پلی روان و تک ضربه‌ای
  • تنوع راه‌حل‌های مختلف
  • پیچیدگی سطح‌های بالاتر
  • گرافیک باکیفیت

 

معرفی بازی Draw A Line Puzzle

اگر قصد دانلود یک بازی را دارید که بتوانید در روند آن به حل معماهای مختلف بپردازید، بازی Draw A Line Puzzle یکی از بهترین گزینه‌ها محسوب می‌شود. در روند بازی هر خط می‌تواند نتیجه متفاوتی را برای شما به همراه داشته باشد.

هرچه به سطوح بالاتر در این بازی بروید، معماهای طرح‌شده دشوارتر می‌شود و برای حل کردن آن‌ها به تمرکز بالاتری نیاز خواهید داشت. ازاین‌رو در روند بازی، ذهن شما به صورت کامل درگیر شده و لحظات جذابی برای شما ایجاد می‌شود.

 

گیم پلی و رابط کاربری بازی

گیم پلی بازی Draw A Line Puzzle کاملا روان و تک ضربه‌ای است و در روند بازی هیچ‌گونه مشکلی در اجرای بخش‌های مختلف پیش نمی‌آید. رابط کاربری بازی هم به سادگی طراحی شده تا همه کاربران بتوانند به سادگی از معماهای طرح‌شده در بازی بهره ببرند.

 

سناریوی اصلی بازی Draw A Line Puzzle

بازی Draw A Line Puzzle در دسته‌بندی بازی‌های معمایی قرار گرفته است؛ ازاین‌رو شما نیاز به استراتژی خاصی دارید تا بتوانید مراحل مختلف آن را پشت سر بگذارید. سناریوی بازی Draw A Line Puzzle به گونه‌ای طراحی شده که شما با راه‌حل‌ها و استراتژی‌های مختلف هم می‌توانید به موفقیت دست پیدا کنید. بی‌نهایت راه مختلف برای حل کردن معماها و رسیدن به سطوح بالاتر وجود دارد.

 

طراحی محیط و جلوه‌های ویژه بازی Draw A Line Puzzle

گرافیک بازی در سطح بالا و مناسبی قرار داشته و باعث می‌شود تا شما در روند بازی از حل کردن معماهای مختلف لذت ببرید. المان‌های ساده و درعین‌حال جذابی برای بخش‌های مختلف در نظر گرفته شده‌اند تا پس از نصب بازی Draw A Line Puzzle خلاقیت شما را بیشتر کرده و هوشتان را در روند حل معماها، به چالش بکشند.

 

دانلود بازی Draw A Line Puzzle از بازار

بازی Draw A Line Puzzle یکی از گزینه‌های جذاب در دسته‌بندی بازی‌های معمایی است که می‌توانید انتخاب کنید. دانلود بازی Draw A Line Puzzle می‌تواند ذهنتان را به چالش بکشد و قدرت تصمیم‌گیری را در شما تقویت کند.

User Reviews - ۱۳ Rates
4.5 from 5
5
4
3
2
1
مهدی رستمی
مهدی رستمی
۱۴۰۳/۰۳/۲۵
سلام من مهدی رستمی هستم از یزد این بازی خیلی خیلی عالی از نظر من ۵ ستار کم
علی حسینی
علی حسینی
۱۴۰۳/۰۳/۲۸
این بازی عالی است دست سازنش درد نکنه 😍😍😍😍پنج تا ستاره براش کمه ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💕💕💕💕💕🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🥀🥀🥀🥀🥀🌺🌺
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۳/۰۱/۰۷
بازی بدی نیست اما هر ۳ مرحله یک بار تبلیغات میاره و با این آفلاین بازی وقتی اینترنت تو قطع میکنی نمیزاره بازی کنی