Sonic Rivals

Sonic Rivals

Version 1-_universal-bazaar
Install +10 K
Category Casual
Size 68 MB
Last Update 2022 October 1
Sonic Rivals

Sonic Rivals

Console
Version 1-_universal-bazaar
Install +10 K
Category Casual
Size 68 MB
Last Update 2022 October 1
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

Sonic Rivals یک بازی ویدئویی مسابقه ای، بخشی از سری Sonic the Hedgehog است که در اواخر سال 2006 منتشر شد. این اولین بازی سونیک است که توسط Backbone Entertainment برای PlayStation Portable ساخته شده است.

Sonic Rivals یک بازی ویدئویی اسکرول جانبی است که شبیه به بازی اصلی Sonic the Hedgehog برای سگا جنسیس است، اما با چشم‌اندازی 2.5 بعدی. شخصیت ها در حالی که از موانع سطح اجتناب می کنند تا خط پایان مسابقه می دهند. این بازی شامل شش منطقه است که هر کدام دارای سه عمل مربوطه است که سومین آن یک جنگ رئیس است که در مجموع در 17 مرحله است. نبردهای رئیس در پایان سطوح، بازیکن را ملزم می کند تا قبل از اینکه شخصیت رقیب، رئیس را شکست دهد. پنج شخصیت مختلف قابل بازی هستند. Sonic the Hedgehog، Knuckles the Echidna، Shadow the Hedgehog، Silver the Hedgehog، و Metal Sonic، اما گیم پلی بازی برای همه شخصیت ها یکسان است. این بازی دارای قدرت‌هایی برای جمع‌آوری است که توانایی‌های تهاجمی و دفاعی بیشتری را ارائه می‌دهد.

User Reviews - 20 Rates
4.4 from 5
5
4
3
2
1
qmatin
qmatin
2023/01/13
عالی
مسلم احمدی
مسلم احمدی
2023/01/18
سلام این بازی واقعا عالی است حتما نصب کنید
maya
maya
2023/06/13
اصلا خوب نبود ... میزنه لطفا صبر کنید ولی تا می زنم اجرای بازی می نویسه بازی متوف شده است و از برنامه میره بیرون ☹ اصلا اصلا نصبش نکنید هم مزخرف و هم هنگی