ساخت لایتنر در خانه (زبان و کنکور)

ساخت لایتنر در خانه (زبان و کنکور)

نسخه ۲.۰.۱
۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۹
مگابایت
حجم

 به نام خدا


با سلام  خدمت شما علم آموز عزیز 


خیلی خوشحال و خرسند هستیم که با آموزش ساخت جعبه لایتنر در خدمت شما هستیم.
ما در این نرم افزار به شما روشی جدید در ساخت جعبه لایتنر را آموزش خواهیم داد ، دوست عزیز شما بعد از خواندن مطالب این نرم افزار خواهید توانست که خودتان در خانه و با استفاده از تکنیک جدید این جعبه یادگیری قوی رابه صورت حرفه ای وقابل فهم بسازید . و از آن برای یادگیری لغات زبان و هر مطلبی که نیاز به ورود به حافظه بلند مدت شماست استفاده نمائید .
طراحی  گذشته جعبه لایتنر که همراه کاغذ های رنگی صورت میگرفت موجب سردرگمی و بهم ریختگی فیش ها می شد ، که نتیجه آن دل سردی از ادامه خواندن مطالب  با این روش قدرتمند میشد .


اکثر افرادی که در حوزه مطالعه و روش های تندخوانی فعالیت می کنند بر این عقیده اند که یادگیری که بر روی برگه توسط خودمان نوشته می شود به مراتب بیشتر از یادگیری با برنامه های آندرویدی و کامپیوتری می باشد چون عوامل حواسپرتی به حداقل می رسد و حس مطالعه افزایش می یابد.


تمام مراحل ساخت این نرم افزار به صورت تصویری می باشد و از چندین زاویه مختلف عکسبرداری شده است تا راحت بتوانید آنرا بسازید .
همچینین به صورت کامل آموزش استفاده از لایتنر برای شما دوست عزیز گفته شده است .
قیمت این نرم افزار را ما پایین در نظر گرفتیم تا افراد علاقه مند بتوانند با هزینه بسیار اندک آنرا تهیه و سرمایه گذاری بزرگی بکنند .
موفق باشید . گروه نرم افزاری کلیک
  

logo-enamad logo-samandehi