جداول اشتال

جداول اشتال

نسخه ۴.۰
۲
هزار
نصب فعال
کاربردی
دسته
۲
مگابایت
حجم

در صورتی که برنامه نصب به هر دلیلی نصب نشد لطفا به ایمیل omran.app@gmail.com  میل بزنید تا مبلغتون باز گردونده شه. با تشکر

جداول اشتال از جمله موارد مورد نیاز مهندسان و دانشجویان عمران می باشد که در طول دوره تحصیلی یا دوره ی حرفه ای شغلی خود بارها با آن سر و کار خواهند داشت.

در این برنامه تمامی پروفیل های مورد نیاز جداول اشتال که در ایران کاربرد فراوانی دارند آورده شده است. پروفیل های این نرم افزار شامل موارد زیر می باشد:
-IPE
-INP
-(IPB(HEB
-HEA
-HEM
-نبشی بال مساوی
-ناودانی
-مقطع لانه زنبوری
-میلگرد
-قوطی دایره ای
-قوطی مربعی
برای مشخصات این مقاطع علاوه بر مشخصات مورد نیاز در شناخت هندسه و طراحی به روش ASD ، مشخصات مورد نیاز برای طراحی به روش LRFD (مانند ثابت پیچش J، ثابت پیچش تابیدگی CW و ...) نیز آورده شده است.
همچنین مشخصات مقاطع معمول مورد استفاده در سازه ها مانند مقطع مستطیلی، دایروی، قوطی و ... نیز آورده شده است.
همچنین با توجه به کاربرد روابط تیر های معروف، مانند تیر یک سر گیردار و تیر دو سر مفصل، روابط مربوط به این تیر ها نیز در بخشی از برنامه گنجانده شده است. در ادامه ظرفیت مقاطع پرکاربرد شامل ظرفیت خمشی و برشی طبق روش های ASD و LRFD طبق مبحث 10 ام مقررات ملی ساختمان و همچنین ظرفیت فشاری ستون ها و همچنین در بخشی جداگانه علائم جوشکاری آمده است تا مهندسان و دانشجویان به راحتی همه ی این اطلاعات را در کنار هم داشته باشند.

دیگر برنامه های عمرانی:
دیکشنری تخصصی مهندسی عمران :
http://cafebazaar.ir/app/com.amir.app.civildic/?l=fa


لطفا با پیشنهادات و انتقادات خود ما را از نظرات خود مطلع سازید.

logo-enamad logo-samandehi