سقوط

سقوط

نسخه ۹.۱
۱۰
نصب فعال
امتیازی
دسته
۴۰
مگابایت
حجم

هر قدر که واکنش بیشتری بتونین نشون بدین امتیاز بیشتری به دست میارین !! برای تجربه بیشتر و محک زدن  شما حالت های کلاسیک ،بی نهایت ،وچالشی آماده شده است.

سقوط به صورت روزانه ،هفتگی و ماهانه بین کاربرا رقابت آنلاین برگزار میکند و رویدادها فعال شده رفتار های شمارا پایش  و به نسبت به رفتار های شما واکنش هوشمند نشان میدهند  سرزمینی که درآن هستید کاملا هشمند بوده و رویداد های هوشمند داخل آن برای تمامی کاربران یکنواخت فعال میشود و تمامی افراد درحال بازی به تجربه یک رویداد میپردازند .

سفینه های داخل فروشگاه دارای اشکال مختلف ،که همگی دارای سیستم توربو ،سرعت،و هندلینگ(دست فرمون ) می باشند ،شما وظیفه هدایت سفینه ها و واکنش نشان داده به محیط را دارید .به بهترین نحو از سفینه خود مراقبت باشید اثرات به جا مانده از شی های درحال سقوط شانس  شما برای بقا داشتن را نگیرد .

در سقوط تجربه کاملا تعاملی در کنار زبان شیرین پارسی با محیط دارید و سبک طراحی SCI-FI (علمی تخیلی) و  Cyberpunk تجربه جدیدی به شما اضافه خواهد کرد و موسیقی های نواخته شده به آرامش شما کمک میکند (مراقب موزیک با ریتم های تند باشید خطر نزدیک شماست)

هر حالت  متفاوت از بازی تجربه جدیدی به شما القا میکند و جدول رده بندی تفکیک شده برای هر حالت باعث محک زدن و  واکنش بازیکنان می باشد ،سیستم MMR  در بازی نتیجه تمامی فعالیت های بازیکنان را ارزیابی و محاسبه میکند و باعث نشان دادن مجموع واکنش های بازیکنان و نمایش آن برای تمامی افراد با نام خودشان در بازی میشود. واکنش خود را محک بزنید .

برای به اشتراک گذاری امتیازات  و واکنش ها به نام خود از قسمت ثبت نام داخل بازی اقدام به تغییر  و در میان بازیکنان با نام خود رقابت کنید .

زبان پارسی و امکان کنترل گرافیک (پایین آوردن گرافیک به روش دستی )و استفاده  از حالت شب و روز به تجربه هرچه بیشتر کاربران کمک میکند  . پس برای رقابت آماده باش که دلیلی برای محک نزدن واکنش شما محیا نیست!

ویژگی های بازی :

 • پشتیبانی کامل از زبان شیرین پارسی
 • دارای جدول رده بندی آنلاین و سیستم هوشمند MMR .
 • دارای رویداد های جهانی که یکنواخت برای تمامی بازیکنان فعال میشود .
 • هدیه ساعتی نسبت به واکنش های شما و فعالیت های انجام شده .
 • فروشگاه کاملا رایگان با سفینه های مختلف
 • حالت های مختلف کلاسیک،چالشی و بی نهایت و دنیای کودکان
 • سرزمینی کاملا هوشمند و واکنشگرا به واکنش های شما
 • دارای سیستم دستی کنترل گرافیک جهت سازگاری بیشتر با دستگاه هایی با قدرت پردازش کمتر
 • سیستم خودکار شب و روز برای آسیب کمتر به سلامت چشمان بازیکنان
 •   راهنمای جزءبه جزء قسمت های مختلف و توضیحات آن
 • گرافیکی در سبک SCI-Fi و Cyberpunk

در نسخه های جدید مجموعه بازی های این گروه تمامی سکه های به دست آمده از هر بازی در تمامی بازی ها قابل استفاده می باشد .


  ##به منظور بالا بردن تجربه بازیکنان در صورت مواجه شدن با هرگونه مشکل،باگ و خطا برنامه ای اونو با ما در میون بگذارید تا سریعا نسبت به رفع اون اقدام کنیم  .##

در صورت داشتن تلفن همراه با سخت افزار پایین از تنظیمات ، گرافیک بازی را پایین آورید

                                          ** امیدواریم از بازی لذت ببرید**


برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده

بیشتر
logo-enamad logo-samandehi