آموزش و آزمون رانندگی-نسخه بهار 97

آموزش و آزمون رانندگی-نسخه بهار 97

نسخه بهار ۹۷
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۷
مگابایت
حجم

**  قبولی آسان در  آزمون اصلی و مقدماتی آیین نامه گواهینامه سال 97 همراه با سوالات اصلی و فنی جدید **


** این برنامه با تمام برنامه های دیگر متفاوت بوده و آزمون های آن را می توان بی نهایت دانست!  به علاوه کمترین قیمت را در بین تمامی برنامه ها داراست! **


++ بخش قابل ملاحظه ای از آزمون ها بصورت رایگان نیز در دسترس است.


** با مطالعه کامل این برنامه و برگزاری آزمون های مختلف آن به راحتی و بار اول در آزمون مقدماتی و اصلی آیین نامه رانندگی قبول شوید!


امکانات:


برای سادگی مطالعه تمام برنامه و آیین نامه در چندبخش جمع گردآوری شده اند.


1. بخش آموزش:


** بخش آموزش تابلوها بصورت فلش کارت؛ برای آموزش کامل تابلو ها که مهمترین بخش از آزمون آیین نامه به حساب می آیند. در این بخش می توانید تمامی تابلو ها را به همراه عکس، نام، دسته بندی، و با قابلیت مشاهده مجزای دسته بندی ها ببینید. علاوه بر این جستجوی عناوین تابلو ها امکان پیدا کردن سریع تابلو ها را به شما می دهد. و در کنار این می توانید هر تابلویی را که نیاز است به علاقه مندی ها اضافه کنید تا با یک کلیک تابلوهای نشان زده شده را مشاهده و به سرعت مرور کنید!


** بخش آموزش مباحث فنی؛ که در آن می توانید مباحث فنی آئین نامه را بصورت کامل و مرتب شده مطالعه نمایید. در این بخش یک سوال مطرح شده و پاسخ آن به همراه تصاویر لازم و کامل در کنار آن آمده است. همچنین در این بخش می توانید هر نکته و سوال را نشان دار کنید تا بعداً به سرعت به مطالعه آن بپردازید. و نیز می توانید بین تمام متن نکات فنی به جستجو بپردازید و برای مثال تمامی نکات مربوط به "ترمز" را بیابید! این بخش تقسیم بندی نکات بر اساس صفحه کتاب آیین نامه را نیز دارد که با می توانید به مطالعه نکات مربوط به یک صفحه خاص بپردازید.


** متن کتاب؛ در این بخش می توانید متن کامل کتاب آیین نامه را مطالعه کنید و در هر موقعیتی به کتاب دسترسی داشته باشید و به مطالعه یا پیدا کردن مطلبی خاص برای آزمون بپردازید.


2. بخش آزمون ها:


دومین بخش و هیجان انگیز ترین بخش برنامه "آئین نامه یار" قسمت برگزاری آزمون آن می باشد که در آن می توانید به تعداد زیاد آزمون برگزار نمایید.


لازم به ذکر است روش برنامه آئین نامه یار با سایر برنامه ها متفاوت بوده و در بخش برگزاری آزمون شما می توانید تعداد سوالات را بصورت دلخواه وارد نموده و در مدت زمان دلخواه آزمون خود را برگزار نمایید!


البته تعداد استاندارد آن 30 سوال در 20 دقیقه می باشد اما شما در مواقعی که وقت زیادی ندارید می توانید حتی آزمون 5 سواله برگزار کنید و نتایج خود را مشاهده کنید!


همچنین می توانید مشخص کنید که سوالاتی که پیش از این پاسخ داده اید را دیگر در آزمون نبینید که این مورد می تواند شما را در مطالعه تمامی سوالات (بدون سوال تکراری) یاری دهد.


جابه جایی بین سوالات به سرعت و مانن آزمون های واقعی صورت می گیرد و باعث اتلاف زمان شما نمی شود.


اگر در بین آزمون برای شما کاری پیش آمد می توانید آن را در همان جا نگه دارید و بعدا ادامه آزمون را از سر بگیرید!


شما قادر هستید در هر نقطه از آزمون آن را پایان داده و نتایج خود را بصورت دقیق مشاهده کنید.


پس از اتمام آزمون، صفحه نتایج به شما نمایش داده می شود که در آن تمامی سوالات به همراه پاسخ صحیح و پاسخ انتخابی شما مشخص شده اند و براحتی می توانید سوالاتی را که غلط پاسخ داده اید مرور کنید و یاد بگیرید.


همچنین زمان آزمون و تعداد پاسخ های صحیح و غلط و قبولی یا عدم قبولی شما در این صفحه قابل مشاهده است.


علاوه بر این، شما می توانید تمامی آزمون هایی را که داده اید در بخش عملکرد مشاهده کنید و تعداد آزمون های موفق خود را با آزمون های ناموفق مقایسه و آمادگی خود در آزمون های اصلی را بسنجید که می تواند مرجع خوبی برای سنجیدن توانایی شما در آزمون آیین نامه اصلی و مقدماتی باشد.


در بخش مدیریت حساب می توانید با کلیک بر روی نوار پایین صفحه به بخش فروشگاه منتقل شوید که در آن می توانید تمامی مطالب برنامه را به قیمتی ناچیز خریداری و استفاده کنید و اگر تمام بخش های برنامه را لازم ندارید می توانید بخش دلخواه خود را با قیمتی پایین تر خریداری نمایید، برای مثال فقط تمامی آزمون ها را خریداری کرده و به آزمون دادن بپردازید.


در بخش تنظیمات می توانید برای راحتی مطالعه متون را بصورت دلخواه و با 10 فونت مختلف تنظیم کنید! و نیز متن را بزرگ تر و کوچک تر کنید و فاصله خطوط را تغییر دهید.


و در تمام مدت استفاده از برنامه می توانید از پشتیبانی تلگرام برنامه استفاده کنید و سوالات خود را بپرسید.

logo-enamad logo-samandehi