نقشه های الکتریکی پژو 206

نقشه های الکتریکی پژو 206

نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۴
مگابایت
حجم


بسم الله الرحمن الرحیم
با عرض سلام خدمت همراهان گرامی، برنامه ای که پیش رو دارید نقشه های الکتریکی خودرو ۲۰۶ مالتی پلکس فرانسه می باشد. این برنامه برای هنرجویان رشته برق خودرو در هنرستان ها، دانشجویان، مدرسان، تعمیرکاران برق خودرو، کارشناسان،  علاقمندان به برق خودرو و مالکان این خودروها مناسب و توصیه می شود .
در دنیای امروز با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تغییرات مداوم در همه علوم، اگر به دانش امروز خود بسنده کنیم حتما بعد از مدتی در حرفه خود کارآمدی لازم را نخواهیم داشت و در مسیر فعالیت خود به مشکل برخواهیم خورد، پس سعی کنیم همیشه اطلاعات مربوط شغلی خود را بروز نگه داریم مخصوصا برق خودرو که بیشترین تغییرات در این زمینه است.
در این برنامه 
1.     کد رنگها در نقشه بر اساس استاندارد پژو و کد دسته سیم های 206
2.     کد سیم در سوئیچ اصلی خودرو
3.     لیست فیوزهای BSI
4.     لیست فیوزهای BM34
5.     نقشه های الکتریکی خودرو
نقشه های الکتریکی شامل شماتیک دیاگرام ، وایرینگ دیاگرام با قابلیت زوم روی هر نقشه است که در بروز رسانی های بعدی نقشه های سینوپتیک این خودروها با توضیحات مدار به برنامه اضافه می شود.

پیش نیاز این برنامه مبانی برق مالتی پلکس و همچنین آموزش برق و نقشه خوانی پژو 405 و پارس است که با توجه به اینکه در آن برنامه انیمیشن های عملکرد مدار و آموزش نقشه خوانی وجود دارد تحلیل مدار راحتر صورت می گیرد که در صورت تمایل می توانید در قسمت  برنامه های دیگر توسعه دهنده به آن دسترسی داشته باشید.

توجه داشته باشید که حساب کاربری در بازار فعال باشد

به علاقمندان توصیه می شود آموزش ها را طبق ترتیب داده شده طی کنند تا در بررسی مدارها به مشکلی برخورد نکنند.

بعد از این آموزش و طی چند کار عملی روی خودرو به مدارها و نقشه ها جهت عیب یابی مسلط شوند. امیدوارم با این آموزش سطح آگاهی و علمی کابران گرامی بالاتر رفته و جهت خدمت رسانی بهتر و مطلوبتر به هموطنان عزیزمان مورد استفاده قرار گیرد.

امیدوارم با نظرات و پیشنهادهای شما عزیزان، بتوانیم در بروز رسانی بعدی این برنامه مطالب مطلوبتر ارائه دهیم.

ارادتمند شما میثم مقدسی مدرس و کارشناس فنی برق و مکانیک خودرو


نظرات کاربران

مهندس
۱۳۹۸/۰۹/۱۰
عالی
مجتبی
۱۳۹۹/۰۹/۲۴
عالیه