آموزش برق و نقشه خودرو 405 و پارس

آموزش برق و نقشه خودرو 405 و پارس

نسخه ۲.۱۱
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۹
مگابایت
حجم


                    بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض سلام خدمت همراهان گرامی، برنامه ای که پیش رو دارید آموزش برق و نقشه خوانی خودرو ها ی پژو 405،RD و پژو پارس می باشد. این آموزش برای هنرجویان رشته برق خودرو در هنرستان ها، دانشجویان، مدرسان، تعمیرکاران برق خودرو، کارشناسان،  علاقمندان به برق خودرو و مالکان این خودروها مناسب و توصیه می شود.

در دنیای امروز با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تغییرات مداوم در همه علوم، اگر به دانش امروز خود بسنده کنیم حتما بعد از مدتی در حرفه خود کارآمدی لازم را نخواهیم داشت و در مسیر فعالیت خود به مشکل برخواهیم خورد، پس لازم است همیشه اطلاعات مربوط شغلی خود را بروز نگه داریم مخصوصا برق خودرو که بیشترین تغییرات در این زمینه است.

روش آموزش در این برنامه بر طبق استاندارد مرکز آموزش ایران خودرو می باشد با این تفاوت که شما بجای 800 هزار تومان یا بیشتر و صرف 4 یا 5 روز با مشکلات اسکان،که هزینه حتما بالای یک میلیون تومان خواهد رفت با مبلغ بسیار کمتری این دوره آموزشی را فرا می گیرید. در ضمن شما در این برنامه، آموزش نقشه خوانی را فرا می گیرید که پیش نیاز دیگر برنامه های مرتبط است.

مدارات خودرو توسط کاخانه سازنده روز به روز در حال تغییر و بهبود است و شما با داشتن علم نقشه خوانی با این تغییرات به مشکلی برخورد نخواهید کرد و با داشتن نقشه جدید می توانید به آن مسلط شوید.

در این برنامه 

1.     مبانی برق و الکتریسته مورد نیاز جهت برق خودرو آموزش داده شده که شامل

·        الکتریسته

·       کمیتهای الکتریکی

·       مدار سری و موازی

·       الکترومغناطیس

·       قطعات الکتریکی و الکترونیکی

2.     کد رنگها در نقشه بر اساس استاندارد شرکت پژو و کد دسته سیم ها

3.     کد سیم در سوئیچ اصلی خودرو

4.     آموزش نقشه خوانی

5.     نقشه های الکتریکی خودرو

نقشه های الکتریکی شامل شماتیک دیاگرام ، وایرینگ دیاگرام، توضیحات مدار با قابلیت زوم روی هر نقشه و انیمیشن عملکرد مدار است  و برای بالا بردن یادگیری، سوال از هر نقشه ذکر شده است.

در حال حاضر یک مدار از نقشه های الکتریکی بصورت کاملا رایگان در اختیار همه کاربران قرار دارد تا علاقمندان بتوانند با محیط نقشه ها و توضیحات و انیمیشن ها آشنا شده و در صورت تمایل نسبت به ارتقاء برنامه اقدام کنند.

 به علاقمندان توصیه می شود آموزش ها را طبق ترتیب داده شده طی کنند تا در بررسی مدارها به مشکلی برخورد نکنند، مخصوصا توضیحات مربوط به نقشه خوانی را بدقت مطالعه کنند.

این برنامه بعنوان پیش نیاز جهت دیگر برنامه های آموزشی مانند برق سمند، برق 206 ، سیستم کولر، سیستم سوخت و انژکتور، سیستمهای مالتی پلکس خودروهای داخلی و خارجی، سیستم ABS و  ... کاربرد دارد که به یاری خدا این برنامه ها نیز در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت. علاقمندان می توانند بعد از این آموزش و طی چند کار عملی روی خودرو به مدارها و نقشه ها جهت عیب یابی مسلط شوند. امیدوارم با این آموزش سطح آگاهی و علمی کاربران گرامی بالاتر رفته و جهت خدمت رسانی بهتر و مطلوبتر به هموطنان عزیزمان مورد استفاده قرار گیرد.

امیدوارم با نظرات و پیشنهادهای شما عزیزان، بتوانیم در بروز رسانی برنامه های بعدی برنامه مطلوبتری ارائه دهیم.

logo-enamad logo-samandehi