نقشه های برق 206 ECO MUX

نقشه های برق 206 ECO MUX

نسخه ۱.۶
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۸
مگابایت
حجم

بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض سلام خدمت همراهان گرامی، برنامه ای که پیش رو دارید نقشه های الکتریکی خودرو مالتی پلکس 206 ECO MUXمی باشد. این برنامه برای هنرجویان رشته برق خودرو در هنرستان ها، دانشجویان، مدرسان، تعمیرکاران برق خودرو، کارشناسان،  علاقمندان به برق خودرو و مالکان این خودروها مناسب و توصیه می شود .

در دنیای امروز با توجه به پیشرفت تکنولوژی و تغییرات مداوم در همه علوم، اگر به دانش امروز خود بسنده کنیم حتما بعد از مدتی در حرفه خود کارآمدی لازم را نخواهیم داشت و در مسیر فعالیت خود به مشکل برخواهیم خورد، پس سعی کنیم همیشه اطلاعات مربوط شغلی خود را بروز نگه داریم مخصوصا برق خودرو که بیشترین تغییرات در این زمینه است.

در این برنامه 

1.     کد رنگها در نقشه بر اساس استاندارد پژو 206 ایران

2.     کد سیم در سوئیچ اصلی خودرو

3.     لیست رله های  FCM - جعبه داخل موتور

4.     لیست رله های BCM – جعبه داخل اتاق

5.     لیست جعبه فیوز FCM - جعبه داخل موتور

6.     لیست جعبه فیوز BCM - جعبه داخل اتاق

7.     نقشه های الکتریکی خودرو

نقشه های الکتریکی شامل شماتیک دیاگرام با قابلیت زوم روی هر نقشه است که در بروز رسانی های بعدی توضیحات مدار به برنامه اضافه می شود.

پیش نیاز این برنامه مبانی برق مالتی پلکس و همچنین آموزش برق و نقشه خوانی پژو 405 و پارس است که با توجه به اینکه در آن برنامه انیمیشن های عملکرد مدار و آموزش نقشه خوانی وجود دارد تحلیل مدار راحتر صورت می گیرد که در صورت تمایل می توانید در قسمت  برنامه های دیگر توسعه دهنده به آن دسترسی داشته باشید.

بعد از این آموزش و طی چند کار عملی روی خودرو به مدارها و نقشه ها جهت عیب یابی مسلط شوند. امیدوارم با این آموزش سطح آگاهی و علمی کابران گرامی بالاتر رفته و جهت خدمت رسانی بهتر و مطلوبتر به هموطنان عزیزمان مورد استفاده قرار گیرد.

امیدوارم با نظرات و پیشنهادهای شما عزیزان، بتوانیم در بروز رسانی برنامه های بعدی برنامه مطلوبتر ارائه دهیم.

ارادتمند شما میثم مقدسی مدرس و کارشناس فنی برق و مکانیک خودروlogo-enamad logo-samandehi