مصرف بنزين ؟

مصرف بنزين ؟

نسخه ۱.۲.۰
۱۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۳۰۹
کیلوبایت
حجم

لطفا نظر خود را با امتیاز دادن به برنامه ثبت کنید.
محاسبه میزان مصرف سوخت خودرو در حالتهای مختلف یکی از دغدغه های رانندگان و دارندگان خودرو می باشد.
چون محاسبه مصرف بنزین خودرو حد فاصل دو سوختگیری بدلیل خطاهای احتمالی در گیج خودرو و موقعیتهای مختلف و دماهای مختلف زمان سوختگیری صحیح نمی باشد این برنامه به منظور رفع این مشکلات و محاسبات دقیق مصرف سوخت طراحی شده است.

امکانات منحصر بفرد برنامه :
امکان تعریف چندین خودرو و مدیریت مجزای هر کدام
امکان تعریف خودروهای بنزینی و دیزلی
امکان محاسبه مصرف سوخت بصورت مجزا (شهری، برون شهری) و ترکیبی
امکان محاسبه مصرف سوخت در حالت استفاده از کولر
امکان برنامه ریزی جهت سوختگیری با بنزین سوپر
امکان برنامه ریزی جهت استفاده از مکمل

نحوه استفاده از برنامه :
توسط منوی افزودن خودرو جدید می توانید خودرو خود را تعریف کرده و ظرفیت باک، نوع سوخت، برنامه سوختگیری با بنزین سوپر و یا استفاده از مکمل را برای آن تعریف کنید.
زمان سوختگیری لازم است حجم سوخت اضافه شده، کیلومتر خودرو، نوع سوخت و یا مکمل، درصد پر شدگی باک پس از سوختگیری تعیین شود. همچنین چنانچه از سوختگیری قبلی تاکنون با کولر رانندگی کرده اید به برنامه اعلام می کنید. نکته مهم اینست که بدلیل خطاهای احتمالی گیج خودرو، توصیه می شود موقع سوختگیری باک خودرو را بطور کامل پر نموده و درصد پر شدگی را 100 انتخاب کنید.
در صورتی که برنامه زمانبندی نوع سوختگیری تعریف کرده اید قبل از مراجعه به پمپ بنزین، گزینه تعیین نحوه سوختگیری را انتخاب کنید و طبق پیشنهاد آن عمل کنید.
برای ثبت مسافرت یکبار موقع شروع مسافرت و یکبار انتهای مسافرت، کیلومتر خودرو و درصد بنزین موجود در باک را انتخاب کنید. برای دقیق تر بودن محاسبات توصیه می شود قبل از مسافرت باک خودرو را پر کرده و پس از ثبت سوختگیری، شروع مسافرت را با 100% ظرفیت باک ثبت کنید. برای انتهای مسافرت نیز همینطور.
در نهایت از منوی گزارش مصرف سوخت می توانید مصرف سوخت خودرو خود را مشاهده کنید.
لطفا نظر خود را با امتیاز دادن به برنامه ثبت کنید.

logo-enamad logo-samandehi