اکسنت - شبکه کاربلدان و مشتریان

اکسنت - شبکه کاربلدان و مشتریان

نسخه ۱.۱
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
<۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۵
مگابایت
حجم

از ثبت سفارش با سیستم جدید اکسنت لذت ببرید!


 


لطفا متن زیر را تا انتها مطالعه نمایید


- آیا شما یک فرد متخصص هستید ولی نمی توانید از تخصص خود درآمد کسب کنید و منابع مالی لازم جهت تبلیغات موثر و معرفی تخصص و یا کسب و کار خود را به مشتریان ندارید؟- آیا برای انجام کارهای گوناگون نظیر حمل و نقل و حمل بار، تعمیرات لوازم منزل، برگزاری مجالس، پیدا کردن مربی و مدرس در زمینه های گوناگون، انجام امور مربوط به ساختمان و ... به افراد متخصص نیاز دارید ولی یافتن چنین افرادی برایتان دشوار است؟بعنوان یک کاربلد کافی است پس از نصب اپلیکیشن اکسنت بر روی دستگاه اندرویدی خود با عضویت رایگان در شبکه اکسنت کسب و کار خود را به مشتریان معرفی کرده و سفارش دریافت نمایید.


همچنین بعنوان مشتری شما میتوانید با نصب اپلیکیشن اکسنت بر روی دستگاه اندرویدی خود به فهرستی از کاربلدان در زمینه های مختلف دسترسی پیدا کرده و در صورت تمایل با آنها تماس گرفته و با سیستم ثبت سفارش جدید اکسنت بسادگی به کاربلد موردنظر خود سفارش بدهید. استفاده از اکسنت هیچ هزینه اضافی برای شما نخواهد داشت.


مزایای اکسنت برای مشتری:


- دسترسی بسیار آسان به مجموعه ای از کاربلدان که کارهای خدماتی شما را انجام خواهند داد.


- تماس مستقیم با کاربلد و ثبت سفارش: در اکسنت می توانید مستقیما با کاربلد مورد نظر خود تماس گرفته و پس از انجام هماهنگیهای لازم تنها با چند کلیک سفارش خود را ثبت نمایید.


- انتخاب کاربلد: برخلاف بسیاری از نرم افزارهای مشابه که کاربلد نامشخصی برای شما فرستاده می شود، در اکسنت شما میتوانید کاربلد مورد نظر خود را انتخاب کرده و به او سفارش کار دهید. امتیاز کاربلد به شما در انتخاب کاربلد مناسب کمک خواهد کرد همانطور که امتیازدهی شما به دیگران کمک خواهد کرد.


- مبلغ توافقی: در اکسنت هزینه خدمات بصورت توافقی بین شما و کاربلد خواهد بود. لذا برحسب کار انجام شده مبلغ توافقی را تنها به کاربلد پرداخت میکنید بدون اینکه هیچ هزینه اضافی بابت کمیسیون به اکسنت بدهید. این یعنی کاهش قابل توجه هزینه ها.


- مدیریت سفارشات خود شامل امکان ثبت و لغو سفارش پیش از پذیرش توسط کاربلد و همچنین امتیازدهی و تایید نهایی انجام کار توسط شما که در سیستم اکسنت بایگانی میشود.


مزایای اکسنت برای کاربلد:


- پیوستن رایگان و آسان به مجموعه کاربلدان اکسنت


- کمیسیون هرگز: برخلاف بقیه نرم افزارهای مشابه، اکسنت از کاربلدان کمیسیون نمیگیرد! این یعنی کاهش هزینه ها و افزایش درآمد برای شما.


- مبلغ توافقی: هزینه خدمات ارائه شده بصورت کاملا توافقی بین شما و مشتری خواهد بود. این یعنی دریافت یک دستمزد مناسب و منصفانه با رضایت شما و مشتری بر حسب کار انجام شده.


- امکان دریافت و مدیریت سفارشها با استفاده از سیستم جدید ثبت سفارش اکسنت شامل مشاهده، پذیرش و یا رد سفارشات ثبت شده و همچنین تایید انجام کار توسط شما که در سیستم اکسنت بایگانی میشود.


- امکان تماس مستقیم با مشتری جهت انجام توافقات یا هماهنگیهای لازم.


لطفا توجه نمایید که:


اکسنت هم اکنون تنها در پنج شهر تهران، مشهد، اصفهان، تبریز و شیراز فعال است.


این نرم افزار برای اجرا شدن، به اندروید 4.1 و یا جدیدتر نیاز دارد.


جهت اطلاع از آخرین اخبار کانال رسمی اکسنت را دنبال کنید.


لطفا در صورت مشاهده هرگونه مشکل در کارکرد سامانه و یا اجرای نرم افزار، با اطلاع رسانی از طریق ایمیل info@bthef.com ما را در بهبود کیفیت و عملکرد اکسنت یاری نمایید.


با سپاس


- گروه فراسوی آینده -

logo-enamad logo-samandehi