بشری

بشری

نسخهٔ ۱.۰
۲۰۰۰ تومان
+۵۰
نصب
مذهبی
دسته‌بندی
۳۲ مگابایت
حجم
بشری

بشری

محمد گیتی پسند
نسخهٔ ۱.۰
۲۰۰۰ تومان
+۵۰
نصب
مذهبی
دسته‌بندی
۳۲ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

قرآن آموزان گرامی سلام

خداوند را شاکریم که توانستیم قدمی در راه توسعه و ترویج معانی و مفاهیم قرآن کریم برداریم.

نرم افزار قرآنی بشری به منظور آموزش مفاهیم کلمات پرکاربرد قرآن کریم توسعه و در دسترس شما عزیزان قرآن دوست قرار گرفته است.

این نرم افزار برای تمامی گروههای سنی از 8 الی 80 سال مفید و قابل استفاده می باشد. این نرم افزار از دوبخش آموزش و مسابقه تشکیل شده که هر کدام از این بخش ها به تفصیل در زیر ارائه می گردد.

یادگیری کلمات

در اپلیکیشن بشری حدوداً 600 کلمه در قالب 60 درس در اختیار شما عزیزان قرآن دوست قرار گرفته است. شما پس از گذراندن دروس در حدود 75 درصد از معانی قرآن کریم را یاد گرفته و به راحتی می توانید از کلام قرآن کریم بهره مند گردید.

برای اینکه دوره را در
۱۵ جلسه تمام کنید می بایست در هر جلسه ۴ درس را حفظ نمایید .

۲۰ جلسه : هر جلسه ۳ درس

۳۰ جلسه : هر جلسه ۲ درس

به یاد داشته باشید باید تمام کلمات را کامل و دقیق حفظ کنید و تا تمام نشدن هر درس وارد درس بعدی نشوید .

بعد از اتمام هر درس می بایست ، به سراغ یک قرآن ترجمه دار بروید . از هر کلمه حداقل ۵ آیه پیدا کنید که کلمه مورد نظر در آن به کار رفته باشد . سعی کنید آیه را ترجمه کنید . از درس ۲۰ به بعد ، کم کم می توانید قسمت بیشتری از قرآن را ترجمه کنید . بعد از تلاش برای ترجمه ، ترجمه خود را با ترجمه قرآن بسنجید و توانایی خود را ارتقاء دهید .

شایان ذکر است پس از گذراندن هر 5 درس یک آزمون به جهت بررسی وضعیت حفظ معانی کلمات از شما گرفته می شود که درصورت موفقیت می توانید به مراحل بالاتر راه یابید.

مسابقه

مسابقه با کلمات دارای 20 مرحله می باشد که در هر مرحله شما می بایست معنی کلمه ی ارائه شده را از بین گزینه های موجود انتخاب نموده و جلو بروید.

شما در هر مرحله دارای 5 ستاره می باشید که در صورت انتخاب گزینه ی غلط و کسب امتیاز منفی این ستارگان کم می شوند.

این نوع مسابقه از آخرین روشها و نرم افزارهای برتر حوزه ی آموزش الگوبرداری شده و سبب می شود کاربر پس از گذراندن مراحل این مسابقه معانی کلمات ملکه ذهن گردیده و برای همیشه در ذهن باقی بماند. ناگفته نماند که تمرین در این موضوع امری بسیار حیاتی می باشد. موفق باشید.


نظرات کاربران - ۵ رأی
۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
امیرحسین
امیرحسین
۱۳۹۸/۰۲/۲۰
بسیار عالی
محمد
محمد
۱۳۹۸/۰۴/۰۷
عالی
Mahdi
Mahdi
۱۳۹۸/۰۱/۳۰
very good