آچار فرانسه

آچار فرانسه

نسخه ۱.۲
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۸۰۳
کیلوبایت
حجم

با تشکر ویژه از آقای شایان هاشمی
ده برنامه در یک برنامه شما با این برنامه می توانید بسیاری از نیازهای موبایل هوشمندتان را در زمینه ارتباطات برطرف کنید.به همین دلیل نام این برنامه آچار فرانسه گذاشته شده است چون یک برنامه همه کاره و همه فن حریف است.اسامی برنامه ها به شرح زیر است:
_موبایل هوشمند
شما با خرید این برنامه می توانید حالت گوشی خودتان را در تمام روزهای هفته مدیریت کنید.مثلا برنامه هفته کاری یا درسی خود را تنظیم کنید تا استرسی از جانب گوشی خود نداشته باشید.مثلا وقتی در کلاس هستید موبایلتان در حالت سکوت باشد یا وقتی در جلسه مهم کاری هستید در حالت هواپیما قرار گیرد یا وقتی در حال استراحت هستید گوشی به صورت خودکار در حالت ویبره یا لرزش قرار گیرد.
_پیام خصوصی
شما با خرید این برنامه دیگر استرس این را نخواهید داشت که کسی پیام های شما را بخواند و یا از آنها سو استفاده بکند این برنامه رازدار و نگهبان خوبی برای رازهای شماست که دوست ندارید دیگران از آن خبر دار شوند.
_ جعل پیام
شما خرید این برنامه می توانید پیام های خودتان را مدیریت کنید به پیامک های دریافتی و یا ارسالی خود بیفزایید یا آنها را ویرایش کنید.
_مخاطب خاص
شما با خرید این برنامه دیگر استرس از دست دادن تماس های مهم را نخواهید داشت وقتی گوشی خودتان را در حالت سکوت یا ویبره قرار داده اید.این برنامه باعث می شود وقتی یکی از مخاطبا خاص شما با ایشان تماس می گیرند گوشی از حالت ویبره یا سکوت در آمده و در حالت آزاد یا عادی قرار می گیرد.
_میس کال گیر
شما با خرید این برنامه می توانید جلوی افرادی که برای شما مزاحمت تلفنی ایجاد کرده اند را بگیرید و خیال خودتان از وجود آنها راحت کنید و برای همیشه آرامش داشته باشید.
_بمب پیامک
شما با خرید این برنامه می توانید مواقعی که قصد شوخی با یکی از دوستان خود را دارید این کار را انجام دهید و او را سرکار بگذارید. دوستتان را بمب باران پیامک کند و او در مقابل شما ناتوان باشد.
_بمب تک زنگ
شما با خرید این برنامه می توانید مواقعی که قصد شوخی با یکی از دوستان خود را دارید این کار را انجام دهید و او را سرکار بگذارید. دوستتان را بمب باران کند و او در مقابل شما ناتوان باشد.
_بلوکر پیام
شما با خرید این برنامه می توانید جلوی اشخاصی را که به صورت پیامکی مزاحم آرامش شما می شوند را بگیرید.در ضمن شما می توانید اگر روزی خواستید در این پیامک های بلوکه شده جستجو نیز بکنید.
_بلوکر تبلیغات
شما با خرید این برنامه می توانید جلوی پیام های تبلیغاتی را که مزاحم آرامش شما می شوند را بگیرید.در ضمن شما می توانید یه این شماره ها ی بلوکه شده بیافزایید یا یک شماره خاص را از شماره های بلوکه شده استثنا کنید.در ضمن شما می توانید اگر روزی خواستید در این پیامک های بلوکه شده جستجو نیز بکنید.

امیدواریم از این برنامه لذت ببرید.

logo-enamad logo-samandehi