بیاب(هر چیز گمشده ای اینجاس)

بیاب(هر چیز گمشده ای اینجاس)

نسخه ۱.۳
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰
نصب فعال
خرید
دسته
۲
مگابایت
حجم

برنامه بیاب برنامه ای  است که شما را یاری می‌نماید تا وسایلی که گم میکنید را به راحتی پیدا کنید یا اگر چیزی پیدا میکنید بتوانید آن را به صاحبش برسانید.


مزیت این روش نسبت به روش های سنتی این است که اولاً شما به راحتی میتوانید به وسیله گوشی خود وارد برنامه شوید و عکس و مشخصات گمشده خود را وارد کنید تا اگر کسی آن را پیدا کرد با شما تماس بگیرد.


دوم این‌که آگهی شما را تعداد بسیاری در سراسر ایران مشاهده می‌کنند و احتمال دست یابی به هدفتان افزایش می‌یابد. زیرا همانطور که میدانید دنیای مجازی مخاطبان زیادی دارد.


سوم اینکه برای اینکار هزینه ای صرف نمی‌کنید و آگهی شما پس از چند ساعت در همان روز منتشر می‌شود.


همچنین شما میتوانید از پنل پیامک ما استفاده کنید . به این‌صورت که با انتخاب این روش به تعداد دلخواه خودتان در محدوده محل مورد نظر شما پیامک مخابراتی داده می‌شود تا حتی کسانی که از اینترنت استفاده نمی‌کنند هم از گمشده شما مطلع شوند.


به صورت خلاصه می‌توان مزایای این برنامه را اینچنین بیان نمود:


ثبت آگهی رایگان : وارد اپلیکیشن شوید و آیکن ( +آگهی جدید رایگان) را بزنید.


ابتدا باید یک حساب کاربری بسازید. بدین صورت که یک نام کاربری دلخواه و ایمیل خود را ثبت می‌کنید و سپس دکمه ورود را می‌زنید و وارد حساب کاربری خود می‌شوید. در این قسمت اطلاعات خواسته شده شامل اطلاعات گمشده یا پیداشده و اطلاعات تماس را پر می‌کنید و آگهی را به صورت رایگان ثبت می‌کنید.


ثبت آگهی ویژه : آگهی ویژه همانطور که از اسم آن پیداست مکان ویژه ای برای آگهی شما در اپلیکیشن در نظر می‌گیرد. اما آگهی های رایگان به صورت ستونی زیر هم نمایش داده می‌شوند .


بدیهی است که آگهی شما در قسمت آگهی ویژه بیشتر جلب نظر بیشتری می‌کند.


ثبت آگهی به همراه ارسال پیامک : پنل اس ام اس سامانه ای است که می‌تواند گمشده شما را برای تعداد زیادی، بسته به انتخاب شما ( 100 یا 300 یا 500 یا 1000) از ساکنان منطقه ای که شما مد نظر دارید پیامک مخابراتی ( اس ام اس) بفرستد تا شما مطمئن شوید حتی کسانی که به اینترنت دسترسی ندارند هم از گمشده شما مطلع هستند و در صورت پیدا شدن با شما تماس می‌گیرند.


توضیحات :


چنانچه اطلاعات تماس یا اطلاعات مربوط به گمشده یا پیدا شده خود را ناقص پر نمایید آگهی شما ثبت نخواهد شد.


پس از اینکه آگهی خود را با موفقیت ثبت نمودید، آگهی شما توسط مدیر سایت از نظر محتوا بررسی می‌گردد و اگر با شئونات جمهوری اسلامی ایران منافاتی نداشت منتشر می‌گردد.


پس از ثبت آگهی ، از یک دقیقه بعد تا حداکثر 5 ساعت طول می‌کشد تا آگهی شما منتشر شود.


در پایان نظرات، پیشنهادات و انتقاد خود را از طریق ایمیل با ما در میان بگذارید:


info@biyab.org

logo-enamad logo-samandehi